Продам иж49 51рик выпуску

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Для деяких острословів хочу показати,що таке аквадрук!!А от яка різниця між натуральним шукайте самі!!









\





Для ознайомлення,а я потім видалю!!
 

Володимир0504

Слідопит
Для деяких острословів хочу показати,що таке аквадрук!!А от яка різниця між натуральним шукайте самі!!









\





Для ознайомлення,а я потім видалю!!
Це зрозуміло Арго не переймайтесь, людям трохи б культури і виваженості...
 

kef

Зброяр
Не думаю...що така то вже та жаба велика ...:);).Бо форум як жив так і живе як і світ мирський.
 

Серг-Кл

Слідопит
Пора признать, что напрасно к человеку придирались и начать разговоры по существу, а не самим на себя обижаться! ТС удачной продажи.
 

StuDenT1

Мисливець
Пора признать, что напрасно к человеку придирались и начать разговоры по существу, а не самим на себя обижаться! ТС удачной продажи.
А если бы человек сразу дал все фото согласно правил форума, то ничего бы этого не было
 

Серг-Кл

Слідопит
А если бы человек сразу дал все фото согласно правил форума, то ничего бы этого не было
100%!
Второй пост - аквапринт и понеслось на 4 страницы. Это хорошо еще, что человек простой в доску, взял да и снял затыльник)))
 

парамон

Новачок
Вы хочыте сказать шо за 10-15 пострилив появляться таки прогары навколо бойкив?
KIMG0264.jpg
 

Володимир0504

Слідопит
Вы хочыте сказать шо за 10-15 пострилив появляться таки прогары навколо бойкив? Переглянути вкладення 427608
Ружжо прям оповите таємницями, від аквадруку який виявився капом до ремонту молотком і легендарного "Гебельса". Парамон а ви не бачили що купували?
 
Статус
Закрита.
Зверху