Продам иж49 51рик выпуску

Статус
Закрита.

парамон

Новачок
Иван сказав шо там всього одна едына подряпына в стволи а выплыв цилый букет.из за якого Як вы розумиете про продаж уже мова нейде,хотя на кожен товар......
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Як на мене,то тут до істини далеко,бо всі хотіли все зробити по скорому!!Купити-по скорому,знайти-по скорому,доставити без очного огляду-по скорому,а от "вигрібати" по скорому результат,вже нікому не хочеться!!!Так не буває,за все треба платити, з однією лише різницею -в часі!!Комусь він настав скоро,а комусь довше його треба чекати,але розплата всеодно повинна бути за зроблене неправильно і по "скорому".А тому вибачайте,розгрібайте самі цей "незнанчик,адже тут http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/плюсы-и-минусы-ружья-иж-49.32962/page-2ви дуже вихваляли цю рушницю і модернізували залюбки,а треба було кричати на весь форум про підставу,але з травня місяця була тишина http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-ИЖ-49.66903/#post-716488!!!От і думайте тепер кому вірити!!В принципі це добра школа і наука для любителів "бандеролей"!!!
 
Останнє редагування:

парамон

Новачок
це фото коли ви продавали рушницю даже тут видно вмятину хотя сфоткано так що зразу й непобчиш
 
Останнє редагування:

парамон

Новачок
на рахунок бандеролей и було написно щоб невірили на слово іванові а перш ніж платити гроші покрутили рушницю в руках.
 

парамон

Новачок
а на рахунок тишини з травня-я був впевнений що у мене нова рушниця пока після ремонту майстер непоказав мені художню ковку молотком. іван виставив фотоколодкі яка попала до нього і подивіться фото яке було в оголошенні про продаж.питання навіщо було клепать колодку а потім обіцять що вишле нову рушницю
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
щоб невірили на слово іванові
А решті відправникам можна вірити і надалі отримувати зброю по пошті???Не городіть нісенітрниці і не провокуйте інших форумчан на повторення того,що було з вами!!!Очний огляд і лише він зможе відгородити покупця від таких "сюрпризів"!!Навіть огляд зброї іншим форумчанином не дасть гарантії кваліфікованого заключення про техстан.Ви покупець-ви і експерт,лише такий вердикт буде правильним.Самі дивились,самі вибрали-самі відповідаєте!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все!!Тема не про те,а тому після ознайомлення форумчанами все лишнє видалю!!!
 

Володимир0504

Слідопит
Парамон, мені це все не дуже треба, але хоча б фото не лінуйтесь на майбутнє проаналізувати. На фото продавця добре видно і раковини навколо бойків, і коцки 2 як мінімум детально не роздивлявся (фото додаю). Зброя справа емоційна не давайте емоціям керувати вами.
иж 49_1.jpg
иж 49_2.jpg
 

парамон

Новачок
На фото де выставыв Иван "до" колодка без коцки, а там де фото на продаж коцка уже е .цим фото Иван сам и проколовся
 

парамон

Новачок
шановний Арго а ви часом не в одну дудку з Іваном дуєте?щось ви крепко за нього заступаєтесь
 

Володимир0504

Слідопит
На фото де выставыв Иван "до" колодка без коцки, а там де фото на продаж коцка уже е .цим фото Иван сам и проколовся
То вже Ваша з Иван 777 справа. Ви мали для огляду ті фото що мали. Він ніби кілька ИЖів 49 продавав. Всім бажаю бути більш виваженими. Позитивного вирішення даної спірної ситуації. Вдалих полювань. Вдалих обмінів продажів.
 

парамон

Новачок
Парамон, мені це все не дуже треба, але хоча б фото не лінуйтесь на майбутнє проаналізувати. На фото продавця добре видно і раковини навколо бойків, і коцки 2 як мінімум детально не роздивлявся (фото додаю). Зброя справа емоційна не давайте емоціям керувати вами. Переглянути вкладення 427727 Переглянути вкладення 427728
Коли людина бє себе в груди і обіцяє нову рушницю я до фото крепко і не приглядався. Алеж як писав Арго буде наука.
 

парамон

Новачок
То вже Ваша з Иван 777 справа. Ви мали для огляду ті фото що мали. Він ніби кілька ИЖів 49 продавав. Всім бажаю бути більш виваженими. Позитивного вирішення даної спірної ситуації. Вдалих полювань. Вдалих обмінів продажів.
Любий конфлікт можна вирішити покі гроші невідмінили. алеж ще неодин шахрай нікому грошей неповернув. нате вони і шахрайі
 

tyrist 1945

Тигр
шановний Арго а ви часом не в одну дудку з Іваном дуєте?щось ви крепко за нього заступаєтесь
Ннннда! Ви маразматик??? Доросла людина! Читаю ваше скавуління і диву даюсь. Всі винні крім вас.
 
Статус
Закрита.
Зверху