Продам календарь УТМР 2020

Kapitan

Снайпер
У Вінницькому УООРі такіж календарі по 100гр. Можливо у Вас чимось кращі, чи якісніші? Чи листів білше?
Я так думаю, що печатались вони в одній друкарні, чи на одному принтері. А ціна різна.
От і думаю, де купляти. У Вінниці по 100, чи у Вас по 180 + пересил.
 

китай

Слідопит
У Вінницькому УООРі такіж календарі по 100гр. Можливо у Вас чимось кращі, чи якісніші? Чи листів білше?
Я так думаю, що печатались вони в одній друкарні, чи на одному принтері. А ціна різна.
От і думаю, де купляти. У Вінниці по 100, чи у Вас по 180 + пересил.
Добре що написали , таке потрібно присікати , розвели базар , думаю на цьому бізнес здохне.
 

sergey_s

Новачок
У Вінницькому УООРі такіж календарі по 100гр. Можливо у Вас чимось кращі, чи якісніші? Чи листів білше?
Я так думаю, що печатались вони в одній друкарні, чи на одному принтері. А ціна різна.
От і думаю, де купляти. У Вінниці по 100, чи у Вас по 180 + пересил.
Да без проблем, покупайте в Виннице или там где вам удобней или больше нравится!!!
 

Lapa1

Мисливець
Що саме цікаве, то в кожному УТМР є дані календарі, але не кожен має змогу там його придбати......
 

Саша Волинь

Новачок
А ще цікавіше що ці календарі зроблені за наші з вами внескі, кращеб лишню літру пального купили та в рейд
по браконєрам зїздили а то ситуація з зайцчиком сумна
 

Гобой

Снайпер
Чего вы все сюда лезете? Со своими нравоучениями, подковырками. Не нравится цена, просто проходите мимо. Мне лично все подходит и я купил календарь. Мне абсолютно пох где и сколько он стоит.
Я его покупаю здесь и за эту цену.
 

Саша Волинь

Новачок
Мені цей календар і даром нах не треба, як ви не розумієте що він куплений за наші гроші, і утмр роздає всім приближеним а той потім барижить ними, і ще пише є кількість!
 
  • Like
Reactions: BVR
Зверху