Продам карабін Tikka T3 Lite

Статус
Закрита.

Oliver UA

Новачок
Продам свій карабін Tikka T3 Lite
Калібр 308Win
Куплений в 2012 році новим в Києві в магазині "Спортлайн". В лютому цього року пройшов перереєстрацію.
Настріл - 8 пострілівв, пристрілка приціла після покупки + 3 пострілил в кулегільзотеку в лютому 2015р.
Приціл - Nikon Monarch 2-8x32 без підсвітки.
Бази і кільця - Optilock.
Все куплено новим, в наявності всі упаковки.
Комплект в лісі - полі не був.
Причина продажу - не користуюсь, стоїть без діла.
Ціна 50000грн. (еквівалент 2000долл. США).
Продаж комплектом.
Карабін зареєстрований згідно чинного законодавства України.
Карабін знаходится в Чернівецькій обл.
Тел. 068 050 48 45 Олег.
З повагою.


 
Останнє редагування:

Oliver UA

Новачок
Приціл скоріш за все проданий (поїхав до покупця наложеним платежом). Ціна на карабін з кріпленнями (бази і кільця) - еквівалент 1700 долл. США. На сьогодняшній день це 39440грн.
 

Oliver UA

Новачок
Резерв знятий. Покупець не може отримати дозвіл. Карабін в продажі.
 

Oliver UA

Новачок
Покупатель прицела за 5 дней не удосужился забрать посылку, телефонные звонки игнорирует.
Так что комплект (карабин, крепления, прицел) в продаже весь в сборе.

Больше никаких отправок наложенным платежом не будет, полная предоплата на карту Приватбанка или продажа при личной встрече.
 

Maximus1983

Мисливець
Форумчани i власник даноi красунi не ображайтесь , але я б забрав ii за 1500 баксикiв. Таку цiну вказав не iзза жадносьтi а по причинi своiх фiнансових можливостей.(хоча чудово розумiю , що це нiкого не хвилюэ).
У випадку згоди , приiду сам по дану красуню. Дякую за увагу!
 

Oliver UA

Новачок
Дякую за пропозицію, але за цю сумму я не готовий продати новий карабін, котрого в Україні ще треба пошукати.
Комплект в продажі.
 

Maximus1983

Мисливець
Виходить якщо прицiл не продався то цiна комплекту знову 2000$, чи все таки трохи зменшите цiну?
Ну торгуватися, хоч трохи треба.
 

Oliver UA

Новачок
Звісно треба :) Звоніть - поторгуємось. Аргументований торг ніхто не заборонив :)
 

Maximus1983

Мисливець
Приэмна людина з якою приэмно поговорили, але на даний момент моя цiна власника не влаштовуэ.
Вдачних продажей.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тему почистив!

Для 308 Win не дав бан а виписав попередження тільки тому що сьогодні гарний настрій! Ще раз будете флудити в чужих темах ми з Вами попрощаємось,підете шукати щастя на інші форуми! Надіюсь пояснив доступно!


Oliver UA Удачі в продажі зброї!
 

Oliver UA

Новачок
Панове, змушений повторитись, торг в розумних межах.

По всіх писаних і неписаних правилах - це торг в межах 10 відсотків від заявленої ціни, але ніяк не 25% ;)
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
вітаю...товариш шукає карабін у Чернівцях...тіки не впевнений,що хоче болтовик..зараз запитаю і якщо всетаки хоче,то я наберу вас...
зроблю резерв до завтра
 

Oliver UA

Новачок
Резерв знятий. Карабін в продажу.
На те що я написав про торг в розумних і нерозумних межах схоже ніхто і не дивився :)
 

legion

Новачок
Кольца отдельно продаете? Если да, и их диаметр30мм., цену в личку пожалуйста.
 
Статус
Закрита.
Зверху