Продам кемпінговий комплект посуду

Статус
Закрита.

avror

Мисливець
Продам кемпінговий комплект посуду на шість персон.
Стан нового.
В комплекті дві кастрюлі (3 та 5 л), сковорода, кружки, тарілки для перших та других блюд, чайник, ложки, виделки, ножі.
Матеріал нержавійка.
Ціна 3000 грн.
Оплата Приватбанк.
Доставка Нова пошта, Укрпошта.
Територіально Харківська область.
т. О95В6ЗВ2ОВ.
Не завжди можу відповісти, прохання писати у особисті.
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Напишу тут і попрошу звернути увагу модераторів. Такий набір посуду видається через Червоний хрест переселенцям. Звісно безкоштовно. Звідки знаю - бо сам отримав такий. Єдине, що добавлено лишнє на фото - це той маленький чайник. Він не з комплекту.
Продаж подібних речей - це як мінімум неподобство.
За потреби надам фото повного комплекту посуду і саме головне - упаковки від Червоного хреста.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Відео розпаковка саме такого гуманітарного комплекту посуду від Червоного хреста. Це щоб мені не закидали в брехні. Виявляється і чайник з комплекту.
 
Останнє редагування:

Dionys

Мисливець
Аргументи від ТСа будуть? Бо пахне це діло гниллю &баною. Ще й "кемпінговий" приплів, типу під тематику форуму.
Гроші всім потрібні, багато кому зараз тяжко, важче ніж до війни було. Але продавати допомогу - діч, може вона комусь дійсно потрібна була, а попала в руки "спєкаля".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Переконаний,що прийняте мною рішення правильне і обговоренню не підлягає!!Топікстартуру гнаньба і відповіді від нього не вимагаю!!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху