Продам комбіновану рушницю ZH-308, з гладкою ZH-301 і штуцерною ZH-349 парою додаткових стволів.

Статус
Закрита.

Cherepaxa72

Новачок
Продам свою, зареєстровану в Закарпатській області, комбіновану рушницю ZH-308, кал. 7/65R-12, з додатковими парами стволів ZH-301, кал. 12/12 і штуцерної пари ZH-349, кал. 8/57JRS-8/57JRS. Звуження гладких стволів-3/4 чока, довжина гладкоі пари-700 мм, комбінованої і штуцерної пар-600 мм. Рушниця у відмінному стані, всі стволи-дзеркальні, нарізні стволи і комбінована пара у мене відстрілювались тільки при перереєстраціі в НДЕКЦ. Я-другий власник. Полював лише з гладкою парою стволів. Комбінована пара з парою гладких стволів була придбана першим власником в 2003 році в магазині міста Киева. Фото документів і відстрілочну мішень комбінованого ствола додається у фото. Штуцерна пара стволів ZH-349, була придбана окремо і зареєстрована, як додатковий ствол до цієї рушниці. Штуцерна пара 1996 року. Нарізи в нарізних стволах у відмінному стані. УСМ зі шнеллером для верхнього ствола. Другим спусковим гачком здійснюється почергово постріл спочатку з нижнього, потім з верхнього ствола. УСМ працює відмінно. Приклад з підщічником, оброблений воском і баллістолом для дерева. Комбінований ствол був підворонений. Рушниця доглядалась і чистилась регулярно, після кожного полювання, або відстрілу. Це вже третя ZH-ка у мене, тому знаю їх, як пальці на руках. Крім того, обслуговую практично всі рушниці цьої серії у нашому місті. Продаж рушниці не повязаний зі зброєю, полюю вже третій рік лише з гладкою парою. Додам любі додаткові фото на прохання, відповім на всі питання. Продаж з перереєстраціею в дозвільній системі міста Ужгород. Резерв на термін виготовлення дозволу з залогом. Прохання, не робити необдуманних резервів. Номер для звязку 067-312-10-90. Вартість комплекта-2400 у.о. З повагою, Андрій.
 

Вкладення

Cherepaxa72

Новачок
Поясню в темі, щоб не писати кожному в приват. Для купівлі окремо пари стволів ZH-349, ви маєте мати зареєстровану нарізну зброю серіі ZH. Якщо у вас є лише гладка рушниця цьої серіі, то питання реєстаціі узгоджуйте з інспекторами дозвільної системи.
Додаткові фото стволів на колодці.
 

Вкладення

Cherepaxa72

Новачок
Вартість штуцерної пари стволів 600 у.о. Окремо блок гладких стволів поки не продається.
 

Cherepaxa72

Новачок
Рушниця в резерві до початку жовтня. Виготовляються документи на придбання.
 
Статус
Закрита.
Зверху