Продам ножі і аксесуари

Статус
Закрита.

Володимир0504

Слідопит
1. Ніж Ganzo G7531-CF

Легке б/у, стан на фото, ніж не точився, не кручений. Лежав в сумці але в чохлі. Вартість нового на сайті 751 грн, зараз по знижці 680. Я прошу 500 грн плюс пересил за покупцем. Інформація за тел. 0660908703.

Опис взято з сайту Ganzo https://ganzo.com.ua/knv/nozh-ganzo-g7531-cf


Складной нож Ganzo G7531-CF — это универсальный и надежный инструмент, который пригодится в любой жизненной ситуации. Его удобно носить в кармане брюк с помощью клипсы, также можно просто положить его в карман куртки или закрепить на снаряжении. Он изготовлен из высококачественных материалов, что позволит ему служить владельцу долгие годы. Сталь 440С нержавеющая, легко точится и долго держит заточку. Накладки на рукояти выполнены из нескользящего материала, благодаря чему нож прекрасно лежит в руке.


Эту модель компания Ganzo выпустила в нескольких цветовых решениях. Вы можете выбрать рукоять оранжевого, зеленого или черного цвета, а также из угольного волокна, плетеная фактура которого выглядит довольно необычно. Клинок выпускается в двух вариантах: естественного стального цвета или с серым матовым покрытием. Такое разнообразие позволит купить нож Ganzo G7531-CF в той расцветке, которая соответствует вашим вкусам.


Длина клинка 89 мм.

Общая длина 210 мм.

Толщина клинка 3,3 мм.

Материал клинка нерж. сталь 440C (твердость 58-60 HRC)

Материал рукояти Carbon fibre

Тип замка AXIS Lock

Вес 126 г.


2. Кізляр «СТРИЖ»

Ніж в гарному стані (на фото), не точився, бережне використання, шкіряні ножки з комбінованим підвісом. Руків’я з еластрону дуже зручне і довговічне. Особливо зручно працювати у вологих умовах, рибалка наприклад, руків’я не скользить в мокрих руках. Опис взято з сайту фірми «Кізляр»:

https://kizlyar.kiev.ua/ru/turisticheskie-nozhi-pp-kizlyar/92-112-strizh.html

Вартість на сайті 1455 грн, я прошу 1050 грн, пересил на покупцеві.


Туристический нож Стриж станет вашим надежным спутником во время похода или отдыха на природе, отлично подойдет для охоты или рыбалки. Клинок ножа изготовлен из нержавеющей стали AUS-8, которая обладает хорошей прочностью, коррозионной стойкостью и способностью долго удерживать острой режущую кромку.

Характеристики

Сталь AUS 8

Материал рукояти Elastron G.

Полная длина, 260мм

Длина клинка, 145мм

Толщина клинка, 3,7мм

Обработка клинка-Полированный

Конструкция- Материал рукояти напрессован на хвостовик, идущий по всей ее длине

Ножны/чехол- Поясные ножны из натуральной кожи

Вес без ножен, г-202

Вес с ножнами, г-297

Примечание- Не относится к холодному оружию


3. Ножни, шкіра, коричневий колір, мисливська тематика, розміри на фото. Вартість 100 гривень плюс пересил.



 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
1. Ніж Ganzo G7531-CF

Легке б/у, стан на фото, ніж не точився, не кручений. Лежав в сумці але в чохлі. Вартість нового на сайті 751 грн, зараз по знижці 680. Я прошу 500 грн плюс пересил за покупцем. Інформація за тел. 0660908703.

Опис взято з сайту Ganzo https://ganzo.com.ua/knv/nozh-ganzo-g7531-cf


Складной нож Ganzo G7531-CF — это универсальный и надежный инструмент, который пригодится в любой жизненной ситуации. Его удобно носить в кармане брюк с помощью клипсы, также можно просто положить его в карман куртки или закрепить на снаряжении. Он изготовлен из высококачественных материалов, что позволит ему служить владельцу долгие годы. Сталь 440С нержавеющая, легко точится и долго держит заточку. Накладки на рукояти выполнены из нескользящего материала, благодаря чему нож прекрасно лежит в руке.


Эту модель компания Ganzo выпустила в нескольких цветовых решениях. Вы можете выбрать рукоять оранжевого, зеленого или черного цвета, а также из угольного волокна, плетеная фактура которого выглядит довольно необычно. Клинок выпускается в двух вариантах: естественного стального цвета или с серым матовым покрытием. Такое разнообразие позволит купить нож Ganzo G7531-CF в той расцветке, которая соответствует вашим вкусам.


Длина клинка 89 мм.

Общая длина 210 мм.

Толщина клинка 3,3 мм.

Материал клинка нерж. сталь 440C (твердость 58-60 HRC)

Материал рукояти Carbon fibre

Тип замка AXIS Lock

Вес 126 г.


2. Кізляр «СТРИЖ»

Ніж в гарному стані (на фото), не точився, бережне використання, шкіряні ножки з комбінованим підвісом. Руків’я з еластрону дуже зручне і довговічне. Особливо зручно працювати у вологих умовах, рибалка наприклад, руків’я не скользить в мокрих руках. Опис взято з сайту фірми «Кізляр»:

https://kizlyar.kiev.ua/ru/turisticheskie-nozhi-pp-kizlyar/92-112-strizh.html

Вартість на сайті 1455 грн, я прошу 1050 грн, пересил на покупцеві.


Туристический нож Стриж станет вашим надежным спутником во время похода или отдыха на природе, отлично подойдет для охоты или рыбалки. Клинок ножа изготовлен из нержавеющей стали AUS-8, которая обладает хорошей прочностью, коррозионной стойкостью и способностью долго удерживать острой режущую кромку.

Характеристики

Сталь AUS 8

Материал рукояти Elastron G.

Полная длина, 260мм

Длина клинка, 145мм

Толщина клинка, 3,7мм

Обработка клинка-Полированный

Конструкция- Материал рукояти напрессован на хвостовик, идущий по всей ее длине

Ножны/чехол- Поясные ножны из натуральной кожи

Вес без ножен, г-202

Вес с ножнами, г-297

Примечание- Не относится к холодному оружию


3. Ножни, шкіра, коричневий колір, мисливська тематика, розміри на фото. Вартість 100 гривень плюс пересил.
На прохання, шановних форумчан, виставляю додаткові фото Стрижа, зроблені з допомогою імпровізованого прожектора (фото додається також;)), останні 4 фото так нічого вийшли, на вихідних якщо когось зацікавить сфотографую при денному світлі. Щодо поверхні клинка то є кілька як волосинка полосок (можу полірнути) або хтось сам полірне якщо любить повозитись. Ніж не точився. В мене їздив у дверці, або лежав на полиці. Колись обговорював з одним власником рибальського магазину подібні моделі, він казав що його Стерх з руків"ям з Еластрону суперовий для роботи в дощ, або на рибалці.
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
Лот №3 проданий.
В продажі Лоти: № 1 Ніж Ganzo G7531-CF, № 2 Кізляр «СТРИЖ», № 4 Ніж скандинавського типу.
 

Володимир0504

Слідопит
Лот № 4.
Ніж скандинавського типу. Виробник Аір Златоуст. В каталозі на старому сайті компанії Аір, ніж мав назву «Лісовик». В даний час той сайт вже не існує (хто має інформацію по даному ножу буду вдячний якщо доповните тему). Характеристики: довжина ножа 20,5 см, довжина клинка 9,5 см, ширина клинка 1,8 см, товщина клинка по обуху 2 мм, ширина ножен з кліпсою 6 см, довжина ножа з ножнами 22 см. Сталь 95×18 (хоча можливо то розмір клинка), медична або хірургічна не знаю як правильно, на клинку є татуювання «сталь 95×18» і друге татуювання зображення змії що обвиває стрілу. Татуювання видно лиш під певним кутом. Вже майже стерлись. Руків’я прессована береста плюс горіх. Ножни кайдекс. Кліпса установлена для поздовжнього носіння на ремені. З допомогою паракорду подібні ножни легко закріпити на амуніцію, наприклад на лямку рюкзака, можна руків’ям до низу, ніж не випаде. Ніж часто був в польових умовах добре себе зарекомендував. Ніж точений неодноразово, полірований. Ціна 1000 гривень. Торг в розумних межах. Щодо ціноутворення,не міг знайти щось подібне щоб скласти ціну. Найбільш подібний ніж Кізляр «Ігла» його вартість 833 гривень (див. сайт).

https://kizlyar.kiev.ua/ru/turisticheskie-nozhi-pp-kizlyar/76-95-igla.html

Ігла не має ні повноцінного руків’я ні ножен. В екземплярі запропонованому для Вашого огляду все це є.

Ніж за додаткову оплату можу укомплектувати кріпленнями ножен TekLok, Blackhawk, MolleLok або поворотною кліпсою.
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
Лот №5. Ножни, тканина, пластик, чорнийий колір, емблема Buck, розміри на фото. Підійдуть но ножа з довжиною клинка 11 см, шириною 3,2 см (геометрія як на фото), фіксатор підійде до руків"я розміром 2,9 ×2,2. Вартість 80 гривень плюс пересил.
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
Лот № 4. Укомплектовано кліпсою типу Tek Lok. "Рідна" кліпса в комплекті. Вартість з доукомплектацією лишаєтьса та сама.
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
Лот №1. Ніж GanzoG7531-CF укомплектовано чохлом. Вартість доукомплектованої позиції лишається без змін.
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
1. Ніж Ganzo G7531-CF

Легке б/у, стан на фото, ніж не точився, не кручений. Лежав в сумці але в чохлі. Вартість нового на сайті 751 грн, зараз по знижці 680. Я прошу 500 грн плюс пересил за покупцем. Інформація за тел. 0660908703.

Опис взято з сайту Ganzo https://ganzo.com.ua/knv/nozh-ganzo-g7531-cf


Складной нож Ganzo G7531-CF — это универсальный и надежный инструмент, который пригодится в любой жизненной ситуации. Его удобно носить в кармане брюк с помощью клипсы, также можно просто положить его в карман куртки или закрепить на снаряжении. Он изготовлен из высококачественных материалов, что позволит ему служить владельцу долгие годы. Сталь 440С нержавеющая, легко точится и долго держит заточку. Накладки на рукояти выполнены из нескользящего материала, благодаря чему нож прекрасно лежит в руке.


Эту модель компания Ganzo выпустила в нескольких цветовых решениях. Вы можете выбрать рукоять оранжевого, зеленого или черного цвета, а также из угольного волокна, плетеная фактура которого выглядит довольно необычно. Клинок выпускается в двух вариантах: естественного стального цвета или с серым матовым покрытием. Такое разнообразие позволит купить нож Ganzo G7531-CF в той расцветке, которая соответствует вашим вкусам.


Длина клинка 89 мм.

Общая длина 210 мм.

Толщина клинка 3,3 мм.

Материал клинка нерж. сталь 440C (твердость 58-60 HRC)

Материал рукояти Carbon fibre

Тип замка AXIS Lock

Вес 126 г.

Ціну знижено до 450 грн.
 

wall

Новачок
Взято из Вашего, указанного Вами, сайта: " Сталь 440С нержавеющая, легко точится и долго держит заточку."
Сталь,твёрдостью, 58-60 HRC легко НЕ точится...
 

Ruslan$

Мисливець
1. Ніж Ganzo G7531-CF

Легке б/у, стан на фото, ніж не точився, не кручений. Лежав в сумці але в чохлі. Вартість нового на сайті 751 грн, зараз по знижці 680. Я прошу 500 грн плюс пересил за покупцем. Інформація за тел. 0660908703.

Опис взято з сайту Ganzo https://ganzo.com.ua/knv/nozh-ganzo-g7531-cf


Складной нож Ganzo G7531-CF — это универсальный и надежный инструмент, который пригодится в любой жизненной ситуации. Его удобно носить в кармане брюк с помощью клипсы, также можно просто положить его в карман куртки или закрепить на снаряжении. Он изготовлен из высококачественных материалов, что позволит ему служить владельцу долгие годы. Сталь 440С нержавеющая, легко точится и долго держит заточку. Накладки на рукояти выполнены из нескользящего материала, благодаря чему нож прекрасно лежит в руке.


Эту модель компания Ganzo выпустила в нескольких цветовых решениях. Вы можете выбрать рукоять оранжевого, зеленого или черного цвета, а также из угольного волокна, плетеная фактура которого выглядит довольно необычно. Клинок выпускается в двух вариантах: естественного стального цвета или с серым матовым покрытием. Такое разнообразие позволит купить нож Ganzo G7531-CF в той расцветке, которая соответствует вашим вкусам.


Длина клинка 89 мм.

Общая длина 210 мм.

Толщина клинка 3,3 мм.

Материал клинка нерж. сталь 440C (твердость 58-60 HRC)

Материал рукояти Carbon fibre

Тип замка AXIS Lock

Вес 126 г.

Ціну знижено до 450 грн.
Домовились. Пізнішше перезвоню.
Вы меня извините пожалуйста, Вы не сразу ответили, подобрал на форуме абсолютно новый складник Окапи, продавец вчера выслал, так что потребность в ноже более не актуальна, ещё раз прошу прощения и удачной продажи Вам, с уважением, Руслан
 
Статус
Закрита.
Зверху