Продам охотничий карабин Вулкан ТК кал. 5,45х39

Статус
Закрита.

Mypaxa

Новачок
Продам охотничий карабин Вулкан ТК кал. 5, 45х39 (в молодости АКС-74У). Состояние отличное, настрел-1 магазин, все остальное время просто лежал. Карабин находится в г. Киев на разрешении. Комплектация: Карабин Сумка для переноски карабина 4 магазина 30 патронов 1 магазин 45 патронов Подсумок Ремень Маслёнка Шомпол
2500$ Адекватный торг с реальными предложениями вполне возможен.
 

Hovarf

Слідопит
Продам охотничий карабин Вулкан ТК кал. 5, 45х39 (в молодости АКС-74У). Состояние отличное, настрел-1 магазин, все остальное время просто лежал. Карабин находится в г. Киев на разрешении. Комплектация: Карабин Сумка для переноски карабина 4 магазина 30 патронов 1 магазин 45 патронов Подсумок Ремень Маслёнка Шомпол
2500$ Адекватный торг с реальными предложениями вполне возможен.
Цікаво, а для яких полювань цей "мисливський" карабін можна було б використовувати?
 

Hovarf

Слідопит
Хороший карабiН для тренувань по стрiльбi
Я вибачаюсь, це Ви всерйоз чи жартуєте? Про яке тренування в стрільбі може йти мова з зброї , в якої довжина ствола трохи більша від сірникової коробки. Проходячи службу в армії, настрілявся я з АКМС 74 У вдосталь, кожного тижня нас водили на стрільбище. З цієї зброї на відстань 100 м. з упору можна попасти хіба що в велику копицю сіна. Про цей автомат ходив анекдот ніби він зручний для оного - для того щоб застрілитись. Тому мені і не зрозуміло , чому дану модель назвали "мисливським карабіном". Єдине , для чого він придатний, для самозахисту від "двуногих звірів" , як вище вказав форумчанин Sens 1. Це моя особиста думка.
 
Для того, аби влучати у " двуногих звiрiв " , необхiдно тренуватись.
Змагання проходять на рiзних вiдстанях, самозахист - 3-10 метрiв, звичайна статистика.
А мисливський карбiн, вiн через те, що в нашiй державI по iншому неможна. Я думаю Ви це - знаeте.;)
 

Hovarf

Слідопит
А мисливський карбiн, вiн через те, що в нашiй державI по iншому неможна. Я думаю Ви це - знаeте.
І в цьому погоджуюсь. Наше законодавство - недосконале. І це дуже м'ягко сказано. Закон має розділяти - зброю для полювання і зброю для самозахисту.
 
Статус
Закрита.
Зверху