Продам редчайшего немца

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Як на форум так і в особисте!Процедура однакова.
 

Brno

Мисливець
Фото скинул..думаю тему можно открыть..все согласно правил..даже больше, с чего предвзятое отношение?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Фото скинул..думаю тему можно открыть..все согласно правил..даже больше, с чего предвзятое отношение?
Читаю ваші пости і дивуюсьлише одному,а власне.як можна так низько падати,щоб протиснути те,що не варте нічого,бо являється відвертим "фуфлом",а точніше не вашим !!!! Кому і що ви відсилали з фото???Якщо мені,то виставляю те що ви відіслали!!!Думаю,що вже пора ставити крапку на цьому цирку,а заодно і на його керівнику.



Уж не судите строго ни меня за долгое молчание...ни разрешительную систему за не верно указанную марку...много лет назад крутили вертели .. раз немец..и нет зауэровских колец .. значит Меркель!
Поясніть також таке,-
.много лет назад крутили вертели .. раз немец..и нет зауэровских колец .. значит Меркель!
але якщо подивитись на дату видачі дозволу і виставлення трійника на продаж,то не так вже і багато пройшло часу,а точніше майже нічого??!!Тут треба бути сліпим,щоб все побачити,а з вашої сторони і поправити,якщо воно ваше!!!



Цирк і годі!!Хто кого тут "взуває?
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
 
Статус
Закрита.
Зверху