Продам рожки самца косули

Статус
Закрита.

Win8

Новачок
Продам рожки самца косули 25 шт. Достались от бывшего владельца дачи. Может кому-то интересно для украшения интерьера бани или кафе.
Информация по тел. 096-251-5947. Звоните-спрашивайте, так как на сайте бываю редко.
Продам все одним лотом, цена за 25штук7000грн. По одному не продаю! Могу отправить в любой город по почте.
изображение_viber_2020-04-10_18-27-04.jpg

изображение_viber_2020-04-10_18-26-57.jpg
 

китай

Слідопит
Доброго дня , одним лотом Вам буде важко це продати в сьогоднішній не легкий час , раджу Вам пронумерувати ріжки і на кожен номер поставити ціну , певен справа піде краще .
 

Win8

Новачок
Доброго дня , одним лотом Вам буде важко це продати в сьогоднішній не легкий час , раджу Вам пронумерувати ріжки і на кожен номер поставити ціну , певен справа піде краще .
Доброго дня. Я не "спеціаліст" по рожкам і не знаю скільки вони коштують. Продаю, так як вони мені просто не потрібні. Бачив на форумах що купують криві, не симетричні по 10-300$ за штуку, а тут 7000 за 25 я думаю ціна цілком реальна. Дякую за пораду, але мені від цих 7тисяч ні холодно ні гаряче, а ходити 25разів на пошту таке собі заняття.
 
Статус
Закрита.
Зверху