Продам ружье производства германии 12к.

Статус
Закрита.

StuDenT1

Мисливець
Стан рушниці, разом з іншими показниками та риночними відносинами формує її вартість.
Лично я не имею желания покупать ружье за указанную вами цену(возможно оно столько и стоит), но если бы и покупал, то такие винты стали бы для меня достаточно большим минусом в пользу выбора, особенно учитывая цену. А у моего ружья - в стволах кака(сыпь, небольшие раковинки), некорректно работаю эжектора(от слова работают раз в году, особенно в мороз) вот поэтому цена такая.
 

Divana1234

Мисливець
Да, но повреждения винтов могут говорить о далеко не самом качественном вмешательстве во внутренние узлы.
Я полювала з нею більше 10 років і ні разу вона мене не підвила. Я не дуже розуміюсь на збої, може трішки більше інших жінок, але не вже мехінізм в двухствольці такий складний?
 

StuDenT1

Мисливець
Я полювала з нею більше 10 років і ні разу вона мене не підвила. Я не дуже розуміюсь на збої, може трішки більше інших жінок, але не вже мехінізм в двухствольці такий складний?
я тоже не эксперт, но сложного там ничего нет. Просто такие мелочи как поврежденные винты для кого-то делают большую погоду(особенно в плане цены), если бы это был рядовой ТОЗик, ИЖык, то никто бы вам ничего не сказал, а так как это ружье довольно высокого класса, то и придирки к нему более высокие. Да и если я не ошибаюсь, то вроде один винт не родной
 

tyrist 1945

Тигр
а так как это ружье довольно высокого класса,
Це не є зброя високого класу... рушниці Рейнметал досить рідкі через малу кількість випущених екземплярів. Фірма то спеціалізується на армійських заказах. Було випущено невелика кількість півавтоматів і ще менше рушниць з горизонтальними стволами. Звичайно що рушничка цікава, але стан її на жаль хоче покращення. А покращення коштує недешево:)
 

Divana1234

Мисливець
Це не є зброя високого класу... рушниці Рейнметал досить рідкі через малу кількість випущених екземплярів. Фірма то спеціалізується на армійських заказах. Було випущено невелика кількість півавтоматів і ще менше рушниць з горизонтальними стволами. Звичайно що рушничка цікава, але стан її на жаль хоче покращення. А покращення коштує недешево:)
Рушниця виконує своє пряме призначення. Стволи як для такого віку що зовні що з середини дуже задовільні. Дліна стволів 720мм. Звичайно ж будемо з прямим покупцем домовлятися.
 

Юрий 1111

Мисливець
Для такої рушниці добра ціна.
Якщо не продасте заберу після продажу своеї.
 
Статус
Закрита.
Зверху