Продам рушницю Fabarm AXIS SPORTING AND HUNTING кал. 12

Статус
Закрита.

nuchuk

Мисливець
Продам рушницю Fabarm AXIS SPORTING AND HUNTING кал. 12/76. Реєстрація Волинь. На полюванні не була- чотири виїзди на "тарілки".AXIS S&H оснащений виносними дульними насадками EXIS HP-97мм, а також невыносными INNER HP-82 мм. на фото.Вага 3450. Ціна 2000 у.е або по курсу на день продажу.
 

Вкладення

s_nikita79

Мисливець
Доброго вечора.
Рідкісна рушниця в світі спортингу,всі звикли до Beretta,а тут Fabarm.
Чому вирішили продавати?
 

Баба Яга

Мисливець
у мене fabarm elos B точно така сама.. тільки колодка покрита інакше.. купляв місяц назад. чому продаєте?
 

nuchuk

Мисливець
Читайте ТТХ і зрозумієте, що окрім виробника це різні рушниці.
 

nuchuk

Мисливець
Купівля рушниці річ доволі серйозна. Все залежить для яких цілей буде використовуватись дана зброя, тобто сфера її використання. Якщо перевагу будете надавати спортивній стрільбі то більше за все (в моєму випадку це Fabarm Axis Sporting and Hunting, а для полювання та випадкових виїздів на тарілки- тоді Beretta A400 Xplor Novator кал. 12/76) Це суто моє бачення-вибір за Вами.
 

nuchuk

Мисливець
Якщо моя то купівля 2018 рік. Можливо хтось підкаже як вирахувати рік випуску. Додаю додаткові фото.
 

Вкладення

nuchuk

Мисливець
Дякую, але рушницю Fabarm AXIS S&HSHOT компанія представила як новинку на виставці Show 2017 року.Спусковий механізм типу «Match» дозволяв регулювати інтервал спуска. Зусилля, необхідне для пострілу, складає 1,6 кг для першого ствола и 1,8 кг - для другого.
 
Статус
Закрита.
Зверху