Продам штучное ИЖ-26

Ярослав Чечен

Слідопит
Ну как минимум гравировка штучная, на рядовых и экспортных на заводе такую не делали. Если бы было фото паспорта на ружье то многие вопросы отпали бы сами собой.
Как владелец иж 26 (експортного варианта), плохого ничего не могу сказать об этом ружье (хорошее, добротное, надежное). Если попал из него то попал.
Хотя многие рассказывают о плохом бое ружей с диаметром ствола 18.2мм.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Ну как минимум гравировка штучная, на рядовых и экспортных на заводе такую не делали.
.
Понятно что НЕ ДЕЛАЛИ! На Фото коробка Автора и Обычная!
Посмотрите как пустоты ЗАПОЛНИЛИ арабесками в ручную.
Могу ошибится но такое ружьё продавал Сергей с Луцка,здесь
на форуме. За его Штучность тоже копья ломали ))))

20200602_145230.jpg
SAM_8325.JPG
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Понятно что НЕ ДЕЛАЛИ! На Фото коробка Автора и Обычная!
Посмотрите как пустоты ЗАПОЛНИЛИ арабесками в ручную.
Могу ошибится но такое ружьё продавал Сергей с Луцка,здесь
на форуме. За его Штучность тоже копья ломали ))))

Переглянути вкладення 577701 Переглянути вкладення 577703
Хороший гравер поработал?;)
 

Hunter 79

Слідопит
Потрібно називати речі своїми іменами!!!
Не ,,штучное,, а хочаби ,,індивідуального виконання,, !!!
Оскільки ,,штучне,, - це не тільки підгравірована колодка , а й відібрані стволи (з відповідною номерацією) і
кращими показниками осипу та кучності ( + 5 - 10 %) чим валові та краща підгонка та приплотка стволів та колодки.
На штучних ІЖ-26 ЗАВОДСЬКОГО ВИКОНАННЯ номер рушниці дублюється на захистній скобі !!!
Підкоригуйте свою тему та називайте речі своїми іменами. Нажаль у даному випадку не можу написати Вам ,, з повагою,,
 

Hunter 79

Слідопит
Потім люди не знають , що робити з вашими ,, штучниками ,,
Завчасно перепрошую ,,BigBoy,, (фото з ,, ribert,,) Справжні штучні ІЖ-26 виглядають ось так !!!
 

Вкладення

Ярослав Чечен

Слідопит
Потрібно називати речі своїми іменами!!!
Не ,,штучное,, а хочаби ,,індивідуального виконання,, !!!
Оскільки ,,штучне,, - це не тільки підгравірована колодка , а й відібрані стволи (з відповідною номерацією) і
кращими показниками осипу та кучності ( + 5 - 10 %) чим валові та краща підгонка та приплотка стволів та колодки.
На штучних ІЖ-26 ЗАВОДСЬКОГО ВИКОНАННЯ номер рушниці дублюється на захистній скобі !!!
Підкоригуйте свою тему та називайте речі своїми іменами. Нажаль у даному випадку не можу написати Вам ,, з повагою,,
А разве только на штучных номер дублируется на защитной скобе?
У меня экспортный 26-й там тоже номер есть на защитной скобе?!
 

Hunter 79

Слідопит
А разве только на штучных номер дублируется на защитной скобе?
У меня экспортный 26-й там тоже номер есть на защитной скобе?!
Справа у тім що людина продає (за мої пам‘яті вже другий ,, штучний ІЖ-26 ,, і Georg Gabriel Breslau все одного поля ягоди !
 

Hunter 79

Слідопит
Сергій з Луцька купив попереднього ,, штучного ІЖ-26,, поставив на нього новий горішок , а потім довгенько продавав ,,за що дадуть,, , але мовчав , як риба ))) бо дуже хотів продати.
Ось таке кіно!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Сергій з Луцька купив попереднього ,, штучного ІЖ-26,, поставив на нього новий горішок , а потім довгенько продавав ,,за що дадуть,, , але мовчав , як риба ))) бо дуже хотів продати.
Ось таке кіно!
Понятно.
 

Vasiliy_22

Новачок
"Пане Василь у Вас там в Сумах є свій
ІЖмех ?"
Филиал ІЖмеха
Гравировка делалась дополнительно по заказу. Сделано красиво и продается за дешево.
Все вопросы по телефону.
 

Hunter 79

Слідопит
То чому на ,, філіалі ,, за дeшeво в попeрeдньому 26му стволи нe притeрли :):):) ?
S00803-21081272(1).jpg
 

Крижень2000

Мисливець
І мені цікаво може хто знає з форумчан де можна зробити гравіровку і яка приблизно ціна?
 
Зверху