Продам штучну мисливську рушницю JOHANA NOWAKOWSKI

Статус
Закрита.
Старовинна штучна мисливська рушниця системи Лефоше австрійського майстра JOHANA NOWAKOWSKI, який працював у Вені в 1880-1890 роках. Ціна договірна. Тел. 096-482-65-91
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ціна,реєстрація???
 
Старовинна штучна мисливська рушниця системи Лефоше австрійського майстра JOHANA NOWAKOWSKI, який працював у Вені в 1880-1890 роках. Рушниця зареєстрована в Старосинявському РВ УМВС України № 338.Ціна договірна. Звертатись за тел. 096-482-65-91
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Старовинна штучна мисливська рушниця системи Лефоше австрійського майстра JOHANA NOWAKOWSKI, який працював у Вені в 1880-1890 роках. Ціна договірна. Тел. 096-482-65-91
Анатолій, штучна -то кацапській винахід. А свиню на прикладі теж Johana різав?
 
Доброго дня. Розкажу історію моєї рушниці. Цю рушницю як трофей мій дід привіз після закінчення В.В.В. і з часом вона стала належати мені. На обох замках і на стволі набито «IonNowakovskiinWien”, а на колодці вибито ініціали I.N. До листопада 2015 року я і сам не знав хто такий IonNowakovski, аж поки не познайомився з колегою сестра якого живе і працює в Австрії. На моє прохання вияснити хто такий IonNowakovskiinWien сестра мого знайомого дала запит у Віденський музей і отримала відповідь від Міхаели Нінфюр з відділу по антикваріату, що IonNowakovski був майстром по виготовленню мисливської зброї і працював у Відні в 1880-90 роках. Таким чином моїй рушниці десь 130 років.

Раніше в Інтернеті я зустрічав 2 запити хто такий IonNowakovski і фотографії цих рушниць, саме:

21 грудня 2009 року. Wasso. Гость. “Кто знает хоть что нибудь об етом ружье? Кто такой IohanNowakovskiinWien;

16 листопада 2010 року. Radiant. Посититель, Г.Орел. Есть ружье, если ето ружейный мастер то кому о нем известно.

Таким чином я дав відповідь на запитання хто такий Iohan (Ion)Nowakovskiinwen.
DSC_4066.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так во сколько Вы, все же, оцениваете сие антикварное произведение искусства?
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
он сам напросился:D:D:D:D:D
ну кроме семейной легенды и неумения работать в интернете
1. ну за дерево вам уже рассказали...
2. качество стволов снаружи не позволяет сказать сорт дамасской стали или уровень убитости простого железа...
3. о какой колодке может идти речь... если с большим трудом читается имя мастера ????
про стрелять из неё ... и думать не надо...
на стену ... "як трофей мій дід привіз після закінчення В.В.В."
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чекаю ціну до вечора сьогодні!!Якщо топікстартер знову проігнорує вимогу модератора,тема буде видалена з розділу!!Чекаю!!
 
Статус
Закрита.
Зверху