Продам Beretta A400 Xplor Unico

Статус
Закрита.

dm1273

Мисливець
Хлопці не обрізайте і не хімічне з набоями і буде вам щастя!!!
 

Mechanik

Снайпер
Причина відома, обрізав патрон, порох під, і не закрутив закруткою! Другий постріл був з дробью, от і вся історія
Я щось не можу зрозуміти, Вашого глибокого пояснення.
Обрізали набій, порох під, і не закрутив закруткою...
Нас читають тисячі людей, і мабуть такої відповіді, люди теж не зрозуміють.
 

dm1273

Мисливець
Ну а як пояснить глупі вчинки?! Дурість ?! Поясніть ви! Що таке дурість?! Може у вас краще вийде???
В житті всяке буває!!!
З рушницею йде два стволи )))
 

dm1273

Мисливець
Хлопці ! Кому цікаво реально !!! Є тел 0678000433 дзвоніть питайте !!! Розповім що! Де! Як! Коли! З ким! Куди! Навіщо! І т.д.
 

dm1273

Мисливець
Доброго дня всім! Відновлюємо торг Beretta Unico Xplor, A-400 ціна 1900$
 

dm1273

Мисливець
І так, розберем нюанси, мого продажу, Для придбання Берети покупцю необхідно, мати дозвіл на 2 (дві рушниці) а саме, фото нижче, прикладу, по факту не має, і розпарувати рушницю по документах не можна,
Беретта приклад Х1- ствол (реставрований) Х1, приклад Х2 (якого не існує) ствол Х2, Неможливо придбати Приклад Х1 і ствол Х2, оригінал.
 

Вкладення

dm1273

Мисливець
Тому рушниця продається, разом з стволом Х2, і дозвіл на придбання ствола Х2 додатково, ціна його 200$
Ціна за все 1700 $ а саме, Беретта А 400, приклад Х1 ствол Х1, + Беретта Х2 ствол Х2. фото є, реставрований ствол, робота зробленна ідеально,
 

dm1273

Мисливець
для порівняння ціни, чи не дорого часом для когось?
 

Вкладення

dm1273

Мисливець
1700 $ собі вартість без торгів... думаю розумна ціна... від нової не старої гвинтівки!
всім вдалих продажів...
 

dm1273

Мисливець
Тому рушниця продається, разом з стволом Х2, і дозвіл на придбання ствола Х2 додатково, ціна його 200$
Ціна за все 1700 $ а саме, Беретта А 400, приклад Х1 ствол Х1, + Беретта Х2 ствол Х2. фото є, реставрований ствол, робота зробленна ідеально,
Доречі Дякую Цвірову Ігорю Староконстантинів, реально класно реставрував, ціна порадувала, - і звісно результа.... протестю з рідним стволом, наслідки і враження в темі ( окремій викладу) ...
 

dm1273

Мисливець
Ідеальні рівні стволи, ( ще раз подякую за прекрасну роботу) майстер Цвіров Ігорь Староконстянтинів....
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху