Продам Beretta Urika AL391 Sporting

Статус
Закрита.

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Виставляю на продаж чистокровну італійську красуню: Beretta Urika AL391 Sporting. Лялечка життя толком не бачила, переважно томилась у сейфі з кількома достойними подружками. Час цій Беретці побачити світ, а параметри її наступні: ствол 760мм, патронник 76мм, канал 18,6 Optima, широка планка, виносні чоки 90мм. Ствол важкий, товстий, важчий від стандарного в Уріки на 200гр. Баланс чудовий, прикладистість вище всяких похвал. Рушниця 2003 року випуску, настріл мізерний, про що промовисто свідчать фото нижче в темі. Стандартна комплектація: 5 чоків, ключ для них, проставки, антабки (не ставились), масло. Якщо Вам по фото здалося, що в цій рушниці щось не так-будьте впевнені, таки здалося)) (або фотограф криворукий). Є нюанс-на гребені ложі є 2 поремонтованих, не відчутних тактильно забої, які все ж,
візуально помітні, на фото показав.
За цнотливу італійку прошу 41000грн, аргументований торг присутній).
Зареєстрована та проживає в м.Полтава.
Тел. 095 553 64 65.
З повагою до товариства, Віталій.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 014.jpg 015.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg 021.jpg 022.jpg 025.jpg 026.jpg 024.jpg 023.jpg
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Нова ціна 40900грн, торг
Моживий обмін на вертикалку фірми Beretta, МЦ.
 
Останнє редагування модератором:

Waldemor

Мисливець
Очень хорошее оружие цена более чем приятная! Была бы оно когда я покупал Беретту , забрал бы. Удачной продажи! Если не секрет причина продажи? Ведь ружьё будет служить очень много лет вам.
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Очень хорошее оружие цена более чем приятная! Была бы оно когда я покупал Беретту , забрал бы. Удачной продажи! Если не секрет причина продажи? Ведь ружьё будет служить очень много лет вам.
Дякую! Після тяжкого інсульта у батька у мене з'явилось 5 одиниць гладкоствола, з них 3 напіватомати Беретта. Одну продав по місцю. Ще одну (яка була у батька) лишаю собі. Найновіша іде на продаж. І, звичайно, потреба в грошових знаках грає не останню роль і являється основною причиною будь-якого продажу, по суті).
 

Валик-58-58

Мисливець
Я привозил знакомого к Виталику покупать Беретту урику(обычную)И он купил,за одно я держал в руках и смотрел данное ружье,достойное,не рекламирую,ружье действительно классное и не частое.
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Я думал, что ружье куплено уже...На какой стадии процесс продажи?
Колега, як тільки рушниця буде продана-тема відразу буде закрита. За рушницю отримано вагомий завдаток, людина робить дозвіл.
 
Статус
Закрита.
Зверху