Продам HUGLU 104A

docor

Новачок
Продається мисливська рушниця HUGLU 104A, 2011 року випуску, 12 к. Стволи 71 см., 76 патроннік, вага 3,3 кг. Шату немає, раковин по стволах немає. По дереву сколи лаку. Стан хороший. Настрєл до 500 вистрілів. Продаж через дозвільну службу.
IMG_20210110_173630.jpg
IMG_20210110_173656.jpg
IMG_20210110_173716.jpg
IMG_20210110_173856.jpg
IMG_20210110_174055.jpg
 
Останнє редагування модератором:

Віктор:)

Новачок
Часом не відомо який діаметр сверловки каналу ствола?
Зробіть фото чоків в каналі ствола на соосність.
Дякую!
 

docor

Новачок
подряпини від гільзи, цивья, зажигалки, руків'я ножа все що в руках при взводі флажка. Прогарів немає взагалі ,круги навколо бойків для відводу порохових газів . Діаметр каналу ствола 18.5. Вивчайте зброю.......
 

Віктор:)

Новачок
подряпини від гільзи, цивья, зажигалки, руків'я ножа все що в руках при взводі флажка. Прогарів немає взагалі ,круги навколо бойків для відводу порохових газів . Діаметр каналу ствола 18.5. Вивчайте зброю.......
Доброго вечора, шановний!
Я Вас не запитував про круги навколо бійків, мене цікавить сам бойок.
На фото він наче трішки викришився, таке буває якшо бойок пробиває капсуль і порохові гази вириваються в зворотньому напрямку руйнуючи все на своєму шляху. Тому я і питаю, у верхньому стволі бойок пробивав капсуля? Якщо ні, то з якої причини вищерблений бойок?
Чи може фотографія так відображає наче є пошкодження?
Додайте якісніше фото бойків.
А стосовно подряпин, то я не знаю що Ви робите там з якимсь флажком, я не мав справи з турецькою зброєю, але на мою думку таких подряпин точно не повинно бути. Ви так дирку там скоро зробите!
З повагою!
 
Зверху