Продам Marlin XT 22 RZE

Статус
Закрита.

Demidl

Мисливець
Продам
Модель - Marlin XT 22 RZE
Характеристики -
Калибр: 22 LR
Оружие нарезное: С продольно-скользящим затвором
Твист ствола: 1:16"
Приклад (ложа): Синтетическая (пластик), цвет - чёрный. Прямой гребень приклада.
Дульная резьба: 1/2"-20 UNF
Длина общая, см: 104 см
Длина ствола, см: 56
Количество патронов: 7
Конструкция магазина: Съёмный коробчатый

Дополнительная информация:
Раздельная планка Weaver на ствольной коробке для установки оптики.
Регистрация - Рівне
Цена - 9500грн з оптикою (оптика - Китай Beilishi 3*9*50 по документам, по факту 1,5*6*50, є підсвітка сітки)
9000 грн без оптики
Торг
Тільки з переоформленням продажа

Карабін поки ще на гарантії - закінчується в кінці березня цього року. В комплект ходить заводська упаковка та всі документи заводські.
Причина продажі - награвся, на разі не використовую.
Настріл - близько 2,5 пачок (плюс мінус 120-130 вистрилів)
Оптика пристріляна в нуль на 50 метрів дозвуковим
Михайло 0991732227
 

Вкладення

Androsh

Слідопит
Оптику Китай гривен за 300 можете продать? Что за кольца, на "ласту"? (На Aliexpress будет не дороже)... 050-2053417 Андрей (вайбер)
 

Demidl

Мисливець
Оптику Китай гривен за 300 можете продать? Что за кольца, на "ласту"? (На Aliexpress будет не дороже)... 050-2053417 Андрей (вайбер)
доброго дня. до продажі оптики окремо я зможу повернутися лише у випадку продажі карабіну без оптики. дякую.
 

Androsh

Слідопит
Пробачте, але як професійний маркетолог я вам можу порадити продавати такий товар як можна "по деталях"... І швидше, і вигідніше... практика
 

Demidl

Мисливець
Пробачте, але як професійний маркетолог я вам можу порадити продавати такий товар як можна "по деталях"... І швидше, і вигідніше... практика
Окей, давайте тоді предметно. Оптика яка в мене стоїть в Китаї коштує в районі 1000 грн. Тут вона коштуватиме значно дорожче, порядка 2000грн. Проте суть не в тому - суть, що мисливство як хоббі має бути доступне, доступне з збереженням культури та традицій. Тому у всіх моїх оголошеннях про продаж того чи іншого мисливського аксесуару Ви побачите чи ненайнижчу ціну. Саме так і складалася ціна на рушницю та оптику в даній темі, і вона досить адекватна та прийнятна, безумовно я згідний на адекватний торг.
Тепер щодо Вас, як професійного маркетолога, Ви знаєте, я як найманий працівник керую декількома десятками магазинів в сфері продажу моб. тел та комп. техніки і також в мене є декілька маркетологів. Для того щоб зрівняти Вашу та моїх маркетологів професійність, пропоную парі - якщо Ви в змозі допомогти продати дану рушницю за вказану суму на протязі 10 днів (до 09.04.2019р) я Вам дарую або дану оптику або 500грн , на Ваш вибір).
Для мене мисливська тема це не бізнес, а засіб забезпечити можливість доступної культури полювання та спорядження як для себе так і для інших мисливців. Дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху