Продовжино строк дії дозволів.

HOWA

Слідопит
.......продовжується на період до 10 днів після припинення або скасування дії воєнного стану в Україні.

Цікаво, як за 10 днів ВСІ власники зброї, у яких закінчився термін дозволів, встигнуть пройти процедуру переєстрації? Чи потягне таке навантаження дозвільна система? Чи черги будуть по 10 км з 4-х ранку біля райвідділів? Бо інакше- штраф?
Думаю щось придумають... :) До речі, бачив в деяких областях що на кожну одиницю! зброї свій окремий дозвіл. Маєте три гладкоствольних рушниці - три дозволи. Маєте три - п'ять нарізних - на кожний свій дозвіл. Отак.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Тільки,що говорив з дозвільною. Є два варіанти продовження дозволу. Можна дотримуватися наказу ,що діє на час воєнного стану,а можна продовжувати по процедурі на три роки :мед.довідка, страхівка,всі проплати і т.д і т.п.
 

karpus

Мисливець
снова господа депутаты страдают х...йней в Киеве... на руках десятки тысяч автоматического оружия неучетного, которое раздавали в городах с грузовиков и трофейного от окупантов. а им в 10 ти дневный срок по окончанию военного положения давай перерегистрацию, особенно это важно когда остался не дай бог без жилья или здоровья... театр абсурда... я предлагаю кто это там придумал - идти вслед за кораблем...
 

old hunter

Снайпер
снова господа депутаты страдают х...йней в Киеве...
А депутати тут до чого?
У Вас є пропозиції які варті до уваги по темі?
Знаете як правильно повинно бути?
Із задоволенням послухаем.
 

karpus

Мисливець
А депутати тут до чого?
У Вас є пропозиції які варті до уваги по темі?
Знаете як правильно повинно бути?
Із задоволенням послухаем.
депутаты, т.е верховна рада главный законотворческий орган в стране. предложений у меня куча, а что толку в них, я же не президент и не министр и даже не депутат? как правильно быть - знаю. во первых отменить перерегистрации каждые 3 года. это полный бред. оружие числится на человеке с момента покупки до момента продажи или сдачи. во вторых медкомиссия каждые три года тоже идиотизм чистой воды. разрешение на владение оружием, должно быть как права на авто - с 18 и пожизненно. по решению суда его можно аннулировать. у нас отменили техосмотры с 10 года, покажите кому от этого стало хуже? разве что кормушкам ГАИ)
 

old hunter

Снайпер
депутаты, т.е верховна рада главный законотворческий орган в стране. предложений у меня куча, а что толку в них, я же не президент и не министр и даже не депутат? как правильно быть - знаю. во первых отменить перерегистрации каждые 3 года. это полный бред. оружие числится на человеке с момента покупки до момента продажи или сдачи. во вторых медкомиссия каждые три года тоже идиотизм чистой воды. разрешение на владение оружием, должно быть как права на авто - с 18 и пожизненно. по решению суда его можно аннулировать. у нас отменили техосмотры с 10 года, покажите кому от этого стало хуже? разве что кормушкам ГАИ)
Не погано.
Але я мав на увазі нашу тему "Продовжино строк дії дозволів".
Як грати партію тими картами які здані?
А мріяти, ми можемо, але то пусте, поки.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Перереєстрація гладкоствольної зброї практично без змін: комплексна медкомісія (550 грн), страховка (51), рапорт дільничного, фото, заява. Довідку про несудимість не вимагали. Із "новшеств"- необхідно надати фото: "селфі" власника зброї біля металевого ящика для її зберігання. Раніше такого не було.
Ніяких спрощень процедури не відчувається, ті ж наркологи-психіатри (як часто вживаєте спиртне: щотижня чи щомісяця?) і т.д.
 

old hunter

Снайпер
Із "новшеств"- необхідно надати фото: "селфі" власника зброї біля металевого ящика для її зберігання. Раніше такого не було.
І зараз не повинно бути. "Хотелки".
Але шоб не бодатись люди надають.
Фото кольорове просять?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Але шоб не бодатись люди надають.
Фото кольорове просять?
Я теж. Немає часу і бажання сперечатись.
Знайомий місяць назад також надавав. Тому я підготував фото завчасно. Кольорове.
 

Androsh

Слідопит
Это как понимать??? Если у меня разрешение до октября, а в это время будет действовать военное положение, то срок действия моего разрешения можно считать действительным вплоть до 10 дней после отмены военного положения. По простому: война закончится тогда и продлишь??? Я правильно понимаю?
Мне осенью продлили на три года, как обычно.
 

old hunter

Снайпер

old hunter

Снайпер
Я вирішив почекати з продовженням дозволу.
А там дивишся і дозвольну систему ліквідують доки воений стан скінчиться.
Петиція вже е.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Раніше що його зовсім не було, реєстру,
було - в кожного дозвільника свій - прямо цілий архів з назвами "им. ружье", "іномарка", "Заур", всі одностволки "ІЖ-18". тепер створена Всеукраїнська база типу реєстру автомобілів, як там вона - АРМОР чи як? а от як вона працюватиме - чи ч-з дозвільну чи через сервісні центри - то вже кілька років точаться розмови. але дозвільна має ще кілька функцій, того й тримають.
 
Зверху