Прохання до мисливців з великим стажем

SAB

Мисливець
Шановні форумчани! Прошу в кого є треба патронтаж 16 калібру. Можу обміняти на закрутку 16 калібру . Папку катає добре! В мене є патронтаж 12 калібру , пробував вставляти патрони донцем у низ , коли швидко витягую патрон все одно випаде з рук поки переверну. Я кщо є в кого то будьласка! Керза , кож зам , кожа - все одно. Край треба! Бо в карманах носити патрони якось х.... самі розумієте. З повагою!!!!
 

serobond

Мисливець
Добрый день, у мене е патронтаж 16 колишнiй, якщо хочете можу обмiняти на Ваш 12калiбру!!!
 

SAB

Мисливець
З одним форумчанином домовився обмiняти на закрутку. Якщо не зростеться. То обмiняэмось.
 

Копатыч

Зброяр
Прошу в кого є треба патронтаж 16 калібру.
Шо там, с обменом?
Если что ....... есть три "кармашка", по 8-м патронов, не "первой" свежести, подубитые, но выбросить жалко, а "продавать", совесть, не позволяет .....
 

SAB

Мисливець
Буду вдячний. Вибачте. Просто обмiнювати було нi нащо. Не ремiшкiв ,не донець.
 

Копатыч

Зброяр
Просто обмiнювати було нi нащо. Не ремiшкiв ,не донець.
Меня, как таковой "обмен", НЕ интересует, могу просто ПОДАРИТЬ, но там есть "косяки", , надо взять в руки крючок, нитки, и подремонтировать .....
 

SAB

Мисливець
З мэю роботою, крючок та нитка ,тiльки за щастя. Все одно сутки без дiла сижу.( якщо не позвонять). Дякую.
 

Белий

Мисливець
Шо там, с обменом?
Если что ....... есть три "кармашка", по 8-м патронов, не "первой" свежести, подубитые, но выбросить жалко, а "продавать", совесть, не позволяет .....
З повагою подаруйте мені. Теж починаючий мисливець. За дарма не хочу за символічну ціну забрав би всі три кармашка на 16 калібр і гільзи стріляні якщо є теж цікавлять
 

Копатыч

Зброяр
За дарма не хочу за символічну ціну забрав би всі три кармашка на 16 калібр і гільзи стріляні якщо є теж цікавлять
Нет ничего, все отдал ...., было 5 или 6 гильз 16 калибра, отправил человеку (вместе с настольной закруткой) ......
Нет ничего сложного в пошиве патронташа ....., нужен кусок кожи (нет кожи, возьми плотный материал - брезент), расчертил, взял в руки шило, крючек , дратву (кордовую нить) и пошил .......... или резинку широкую, продается в любом галантерейном магазине .... Не бойтесь делать ВЕЩИ своими руками, это кажется что сложно, нужно ЖЕЛАНИЕ и фантазия ......
С армейского вещь-мешка - сшил себе рюкзак, с сапог сделал ботинки, ремень для ружья - с обычного кожаного брючного ремня ... включайте фантазию.
 

kef

Зброяр
Береш шматок грубого дермантину,заміряєш по гільзі 16 к.,ріжеш полоски по розмірах гільзи,змащуєш резиновим клеєм ,зкручуєш у трубки ,які вставляш у гнізда патронташа 12к.,і вставляєш гільзи 16-чекаєш поки дана конструкція підсохне і користуйся.На сайті все ж таки більше року,пора вже самому якось собі лад давати.....Зроби так як я написав ,покажи фото і можливо в дальнішому того патронташа тобі і задарма перешлють......
-А ще краще ,часу у Вас багато -читайте "Моделіст конструктор,Техніка молоді,Юний технік...".....Успіхів....
 

Ivan1989

Мисливець
...из трубы сделал ствол, из доски - приклад, из аккумулятора наделал дроби, из валянка - пыжи, из углей - чёрный порох, из тетрапака - прокладки..."
Ахахах, згадав себе якихось років 5-7 назад))) все точно як я робив, а порох самопальний ше лишивсь. В кожного своє, комусь цікаве полювання а кось із за компютера дрином не виженеш.
 
  • Like
Reactions: SAB

SAB

Мисливець
Тему можно закрити! Дякую.
 

Andross12

Мисливець
...из трубы сделал ствол, из доски - приклад, из аккумулятора наделал дроби, из валянка - пыжи, из углей - чёрный порох, из тетрапака - прокладки... О чём вы, Копатыч??? Да щас молодёжь акромя мышки и в лучшем случае карандаша, ничего в руки не берёт! Моему лоботрясу 11 лет, так ему НЕИНТЕРЕСНО! Ни ружья, ни патроны, ни рыбалка-туризм-охота...Таскаю с собой, объясняю-показываю-рассказываю, по итогу: "зеро". Тешу себя мыслью: "Мож ещё не пришло..."
Удали его аккаут в танках...и появится интерес и к охоте и к рыбалке...проверено))))
 

Croc

Мисливець
Шановні форумчани! Прошу в кого є треба патронтаж 16 калібру. Можу обміняти на закрутку 16 калібру . Папку катає добре! В мене є патронтаж 12 калібру , пробував вставляти патрони донцем у низ , коли швидко витягую патрон все одно випаде з рук поки переверну. Я кщо є в кого то будьласка! Керза , кож зам , кожа - все одно. Край треба! Бо в карманах носити патрони якось х.... самі розумієте. З повагою!!!!
Пиши куди відправити є патронтаж 16кал. дермонтіновий на нему нема бляшки щоб затібнути я думаю шось придумаєш якщо ще потрібно. Взамін нічого не треба.З.пов.
 

Dmitrriy

Мисливець
...из трубы сделал ствол, из доски - приклад, из аккумулятора наделал дроби, из валянка - пыжи, из углей - чёрный порох, из тетрапака - прокладки... О чём вы, Копатыч??? Да щас молодёжь акромя мышки и в лучшем случае карандаша, ничего в руки не берёт! Моему лоботрясу 11 лет, так ему НЕИНТЕРЕСНО! Ни ружья, ни патроны, ни рыбалка-туризм-охота...Таскаю с собой, объясняю-показываю-рассказываю, по итогу: "зеро". Тешу себя мыслью: "Мож ещё не пришло..."
уверен что телефон ему интересен (как и моему). Поставьте ему на телефоне игру рыбалка и охота, из далека начните))))))))))
 
Зверху