Прошу визначити Sauer.

oliverkan

Новачок
Прошу Вас допомогти визначити модель , рік випуску, звуження нема змоги проміряти, як і "патронніки" та діаметр каналів - можливо можно прочитати по клеймам. На прохання пенсіонера, в якого значно погіршилось здоров"я (планує виставити на продаж).
 

Вкладення

Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рік випуску -листопад 1948 року!
 

kef

Зброяр
Цифра 8 на /підствольному гаку/ .вказує на модель рушниці.
Цифри 1148 рік випуску / листопад 1948 р/.
Цифри 12 / 70 mm. / калібр 12.патронник 70 мм/.
Рушниця має ежкторний механізм .Інші клкйма є в інтернет просторі в переліку таблиць клеймування щодо вимог року випуску. Якщо стан ствольної пари добрий та немає нюансів інших механізмів рушниці то і ціна буде .....але в залежності від чокових звужень та довжини стволу.
 

kef

Зброяр
Наскільки я знаю,то це незавжди так буває.
Буває. Як і форма колодки /врізки в ложу.пряма та фігурна як в даній рушниці/. Цей Зауер виготовлений до переходу фірми під назву /Е.Тельмана - Фортуна/.
 

oliverkan

Новачок
Якщо стан ствольної пари добрий та немає нюансів інших механізмів рушниці то і ціна буде .....але в залежності від чокових звужень та довжини стволу.
[/QUOTE]
Так, але як за звичай в переважній більшості, стан стволів подібних марок доходить до нашого часу не в найкращому стані і цієї ствольної пари не минула ця доля... Дякую за розлогу інформацію, як і всіх коментарів. З пов.
 

kef

Зброяр
Якщо стан ствольної пари добрий та немає нюансів інших механізмів рушниці то і ціна буде .....але в залежності від чокових звужень та довжини стволу.
Так, але як за звичай в переважній більшості, стан стволів подібних марок доходить до нашого часу не в найкращому стані і цієї ствольної пари не минула ця доля... Дякую за розлогу інформацію, як і всіх коментарів. З пов.
[/QUOTE]
Тоді і ціна в мінус. Все залежить від стану. Якщо дрібна сип без кратерів то рушниця ще послужить багато років при належному догляді.
 
Зверху