Прошу допомоги з оцінкою MERKEL

NickTN

Мисливець
Прошу зорієнтувати у вартості рушниці MERKEL
З двома парами стволів:
1) 16х65? з раковинами по всій довжині, довжина стволів - 720мм

2)16х8/57, у гладкому е декілька сипків, патронник чистий, нарізний у дуже хорошому стані на перший погляд без пошкоджень, довжина стволів - 650мм

Буде продаватися по причині певних життєвих обставин, зареєстрована та знаходиться у місті Києві,всім Дякую!
 

Вкладення

Вік71

Снайпер
До сьогодні думав ,що такий тип запирання(штифти на колодці заходять в пази на стволах) придумала і запатентувала Беретта. :(
 

NickTN

Мисливець
Ні, вже не має(((, але є шкіряний кофр, кого реально зацікавить, у того буде можливість все побачити, сьогодні було дуже мало часу щоб зробити більше інформативних фото, з Пов.
 

NickTN

Мисливець
Він не мій!!! Я сюди і виставив, щоб отримати оцінку та інформацію, щоб адекватно виставити ціну на продаж, з Пов.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я сюди і виставив, щоб отримати оцінку
як правильно пише один наш форумчанин: "оцінка по фото, як клізма по телефону..."
такі рушниці беруть в руки і дивляться, тут головне щоб слово Меркель не затьмарило стан самої рушниці і навпаки... та і суб'єктивно це все - Ваша сип в моїх очах стане раковинами, а дечого можу не помітити, з того, що знаєте Ви... ІМХО... ціну все рівно вже придумали...
 

NickTN

Мисливець
З «клізмою» ви праві на всі 1000%, можливість побачити та помацати є у м. Києві, певна ціна складена, але вона не завжди може відповідати можливості придбати її бажаючим,за складену власником ціну!
 

NickTN

Мисливець
Я писав вище, буде виставлена на продаж, приціл з кронштейном знайдено, фото поки відсутні, з Пов.
 
Зверху