Прошу допомогти оцінити (Зауер 8)

Статус
Закрита.

yarema174

Новачок
Прошу допомогти оцінити та визначити приблизні роки. Продавець каже, що то Зауер 37 рік, 16 калібр. Але в неті дивився фото таких рушниць за цей рік, то стик приклада та заліза прямий, а не хвилястий. Думаю, що цей апарат випущений пізніше. Дякую за відповідь
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Прошу допомогти оцінити та визначити приблизні роки. Продавець каже, що то Зауер 37 рік, 16 калібр. Але в неті дивився фото таких рушниць за цей рік, то стик приклада та заліза прямий, а не хвилястий. Думаю, що цей апарат випущений пізніше. Дякую за відповідь
фото подушок чітке дайте. зауери - вони різні.
 

yarema174

Новачок
фото подушок чітке дайте. зауери - вони різні.
Новачок
Нове
Завтра буду мати, хочу їхати глянути.
Продавець казав, що має 2 маленькі раковини, десь по 3-4 мм за патронником, просить 300.
Думаю що вартує для прогулянок
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зауер 14,дерево новоділ причому кошмарної роботи і такої ж кольорової гамми,а решта після нормальних фото!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
8-ка послевоенная.
Согласен, для 14-й модели бедновато выглядит.
Да и вершина среднего зуба на фестоне притуплена. Чего у 14-й модели быть не должно.
Прошу допомогти оцінити та визначити приблизні роки. Продавець каже, що то Зауер 37 рік, 16 калібр. Але в неті дивився фото таких рушниць за цей рік, то стик приклада та заліза прямий, а не хвилястий. Думаю, що цей апарат випущений пізніше. Дякую за відповідь
Почитайте здесь, чтобы не повторяться. Узнаете много интересного о Зауэрах!
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Какая-это-модель-Зауэра.78070/page-2

ТС! Дайте четкие фото подствольного крюка крупным планом и всех цифр ружья!
А то снова будем гадать на кофейной гуще на несколько страниц.
У нас 99% споров не принципиальных, а из-за плохих фото обсуждаемого предмета, в чем вина всех подобных топикстартеров!
Как можно по плохим, неинформативным фото что-то обсуждать вообще?!
Разве что по абрисам...Что мы все и пытаемся делать в данном случае.
 
Останнє редагування:

Westvin

Мисливець
Какие ещё фото нужны,если и так видно,что винта-оси перехватывателя на колодке нет,а это главное отличие 14-й от 8 модели.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
З тих фоток ,що виставив топікстартер,дуже погано видно механічну будову колодки,але зараз додивився під збільшенням і бачу відсутність двійного шептала,а це свідчить про 8-му модель.Зараз інтересує рік,а це також фотки.Більше не буду залишати в цьому розділі теми без нормальних фото.Хочете якісне описання моделі-попрошу виставляти нормальні фото.Декілька раз обіцяв,а зараз дотримаю слова.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зауер 8-ї моделі,виготовлений в січні 1950 року.Скажіть продавцю,що 1937-м роком там і не пахне.Рушничка післявоенна.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху