Прошу допомогти оцінити рушницю

Статус
Закрита.

nuchuk

Мисливець
Шановні форумчани, звертаюсь до Вас, з проханням визначити модель і оцінити рушницю. Рушничка мого знайомого, він не форумчанин і не має часу займатись. Рушниця зареєстрована, на документах (в планах продаж). Виставляю наявні фото які маю на даний момент. Попередньо звертались до експертів але конкретної оцінки не отримали.
 

Вкладення

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Шановні форумчани, звертаюсь до Вас, з проханням визначити модель і оцінити рушницю. Рушничка мого знайомого, він не форумчанин і не має часу займатись. Рушниця зареєстрована, на документах (в планах продаж). Виставляю наявні фото які маю на даний момент. Попередньо звертались до експертів але конкретної оцінки не отримали.
Что ж нормальные фото то да и не дать? Тем более не иж-43-й ведь..
Вон там на стволах все написано (чуточку попало в кадр). Это Гебрюдер-Меркель.
Что-то оно таки стоит.
Где-то так от двух и выше килоденег. Но это не точно. Я в немцах нихт ферштеен.
Счас подтянутся дядьки, которые знают полный шахер-махер по этому экземпляру и дадут более точно ответ и конкретно по модели и по цене.
Их у нас есть.
Где тута наш Главный Панцыр Тыгр?!
Он на зуб марку стали определяет.
 

BigBoy

Мисливець
Із спостережень останніх років сучасні Меркелі (двотисячні роки) продаються ніяк не дешевше 3000 долл. Судячи з рівня виконання цієї рушниці (і не тільки замки, а й дерево, різьблення) - може й більше.
 

Schmied

Слідопит
Могу ошибаться,но по-моему это Меркель 65 серии и цена его в районе 8-9 тыс.у.е.(нового)..
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Попередньо звертались до експертів але конкретної оцінки не отримали.
І не отримаєте,бо така рушниця оцінюється лише при очному огляді.Це Меркель 60Е,а не ІЖ-27,тут враховується все і матеріал дерева,і вид оздоблення,і сталь і т.д.З вашого посту нічого цього не видно.
 

gaudi

Слідопит
на мою думку мінус 40 відсотків від магазинноі.а там як піде....
 

LEART

Мисливець
Ну чего фото не давать как затребовано на форуме ???!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-ружье-merkel-200e-1949-года-16-калибр.106952/

https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/merkel-40e-2002-12-76-76-1чок-0-75чок-2500.87823/

https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-Меркель-40-Е-12-76.99926/

Вот темы для ориентира. Цена Меркеля уже сопоставима с очень хорошими ружьями (Блэзер), на мой взгляд, очень большой минус Меркеля в том, что его нужно постоянно чистить, да еще и "Борисович" подгадил ему репутацию.
 

nuchuk

Мисливець
Ну чего фото не давать как затребовано на форуме ???!!! (LEART)
[/QUOTE]
Де ті норми подачі фото? Що дає фото зрізу ствола(якщо він заводський)? Я написав, що виставляю наявні фото на данний момент. Зробити нові,поки що не маю змоги. Конкретно по рушниці інформації яка цікавила не отримав, ні рік випуску не зрозумілий ні модель (чи то 60Е чи 65) ...
 

mulyavchik

Снайпер
Ну чего фото не давать как затребовано на форуме ???!!! (LEART)
Де ті норми подачі фото? Що дає фото зрізу ствола(якщо він заводський)? Я написав, що виставляю наявні фото на данний момент. Зробити нові,поки що не маю змоги. Конкретно по рушниці інформації яка цікавила не отримав, ні рік випуску не зрозумілий ні модель (чи то 60Е чи 65) ...
[/QUOTE]
А де ж Ваш товариш відкопав цього Меркеля?Щось я невірю що він незнає йому ціни.
 

nuchuk

Мисливець
((А де ж Ваш товариш відкопав цього Меркеля?Щось я невірю що він незнає йому ціни.))
Можливо корупція, взятка, розбій, кража з подальшою постановкою на документи. Я можу продовжувати давати відповідь на Ваше, м"ягко кажучи, дивне запитання. Не тратьте часу на балачки- якщо не можете сказати щось по суті.
 

mulyavchik

Снайпер
якщо не можете сказати щось по суті.
Ну чого ж неможу.Наприклад звуження Вашого Меркеля судячи по клеймам 0.25 і 0.75мм.або простіше кажучи четверть чока і чок три четверті.Щоб удостовіритись у цьому треба взяти в руки штангенциркуль і проміряти дульні зрізи,відштовхуючись від клейм діаметра ствольних трубок.По року випуску завтра гляну в розумний талмуд і можливо щось скажу.
 

nuchuk

Мисливець
Дякую форумчанам які приймали участь в обговоренні теми. Рушничка знайшла нового власника.
 
Статус
Закрита.
Зверху