Прошу оценить ИЖ-54

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так форумчане-то обозначили....На днях узнаю.
я думав є ціна, але хотіли почути іншу думку. по рушниці - 200-300, скоріш 250-300, але (!) я б не брав взагалі. все імхо,
таку рушницю варто реставрувати, коли її подарували, або дісталась за 3 копійки по випадку, або пам'ять про когось.
а так... кіт в мішку
 
я думав є ціна, але хотіли почути іншу думку. по рушниці - 200-300, скоріш 250-300, але (!) я б не брав взагалі. все імхо,
таку рушницю варто реставрувати, коли її подарували, або дісталась за 3 копійки по випадку, або пам'ять про когось.
а так... кіт в мішку
не беріть
 

вовцюгака

Мисливець
Пропонували в свій час тоз25 ,настріл 3 набоя на НР за 400$.Всереедині дзеркало.Але з такими ж зовнішними "вадами".Пройшов поруч))))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да никто здесь ничего не скажет
обьективно априори: выхода 2- или в надёжную мастерскую и тир, под их гарантию, или на свой страх и риск. Второе нежелательно, т.к. чревато. Третий вариант-забыть и забить. Если первый-не прокатит. Иначе, нужно будет креститься перед каждым выстрелом.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Є ще і четвертий,а власне,тричі поплювати через ліве плече і забути про цю рушницю!
 

Schmied

Слідопит
Всем спасибо за участие в оценке. Все советы из двух последних постов приняты во внимание,особенно последний.
 
Статус
Закрита.
Зверху