Прошу оценить Иж-26е

Гобой

Снайпер
Добрый день!Хотелось бы услышать мнение специалистов - какова реальная стоимость.С ув
Специалист с меня никудышний, но ему бы стволы 750 мм, как у его старшего брата, то и милион можно просить. Как по мне то сохран и гравировка с инкрустацией ОГОНЬ.
А специ Вам дадут более реальную картину.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Вова!!!

Снайпер
Ружьё БОМБА !!!
Оно ничем не хуже 54-го . В пользовании было три иж-54 , сейчас 26-й есть с чем сравнить .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Йому б всічку срібною ниткою і без іменного вензеля -був би апарат на всі 100 як по ціні так і по виконанню!!!Хоча і так майстер попрацював на славу.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

fox88

Мисливець
в личке...
 

Ярослав1966

Новачок
Продати чи купити?
Чоловіче - по Вашему шараханню від ранку до вечора по форуму зрозуміло , що Ви ніде не працюєте . Ваше зустрічне питання ТС мені зрозуміло ( маленький шанс приклеїти +100$ до вартості ) . ТС - чітко задав питання - прошу вказати реальну вартість даної рушнички ?
Якщо Ви не взмозі вказати вартість то краще утримайтеся від безглуздих відповідей - виглядаєте смішним на свій вік .
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Чоловіче - по Вашему шараханню від ранку до вечора по форуму зрозуміло , що Ви ніде не працюєте . Ваше зустрічне питання ТС мені зрозуміло ( маленький шанс приклеїти +100$ до вартості ) . ТС - чітко задав питання - прошу вказати реальну вартість даної рушнички ?
Якщо Ви не взмозі вказати вартість то краще утримайтеся від безглуздих відповідей - виглядаєте смішним на свій вік .
я мав би щось прокоментувати? Чи вас щось мучить в цьому житті?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чоловіче - по Вашему шараханню від ранку до вечора по форуму зрозуміло , що Ви ніде не працюєте . Ваше зустрічне питання ТС мені зрозуміло ( маленький шанс приклеїти +100$ до вартості ) . ТС - чітко задав питання - прошу вказати реальну вартість даної рушнички ?
Якщо Ви не взмозі вказати вартість то краще утримайтеся від безглуздих відповідей - виглядаєте смішним на свій вік .
я мав би щось прокоментувати? Чи вас щось мучить в цьому житті?
Не може і не хоче людина жити спокійно і все тут!!!А я думав,що зможе.Помилився!!
 

Вік71

Снайпер
Чоловіче - по Вашему шараханню від ранку до вечора по форуму зрозуміло , що Ви ніде не працюєте . Ваше зустрічне питання ТС мені зрозуміло ( маленький шанс приклеїти +100$ до вартості ) . ТС - чітко задав питання - прошу вказати реальну вартість даної рушнички ?
Якщо Ви не взмозі вказати вартість то краще утримайтеся від безглуздих відповідей - виглядаєте смішним на свій вік .
Шановний Ярослав1966,а Вас часом не Володимиром звати?
 

tyrist 1945

Тигр
Рушничка реально красива. Стан вище похвал! Ціну звичайно продиктує попит. Думаю пропозицій вже насипалось не мало.
 

kolya55

Мисливець
хороший карамультук. де ви ще знаходите їх в яких закромах. хто б це мені таку подарував :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ему бы стволы 750 мм, как у его старшего брата
Не поможет. Дело ( разница со "СБ") отнюдь не в 2,5-3 см длины стволов, ИМХО.

А по ружью- красивый, качественный, заказной ( подарочный? именной?) штучник. Один из самых интересных, который я видел этой модели.Резьба по дереву на ИЖах вообще редкость. Фестончатая врезка колодки, всечка серебряной нити- налицо все признаки штучника ИЖ-26 ( даже- с небольшим перебором, хотя это-только ему на пользу!).
По цене-никак не меньше 30 000, ИМХО.
П.С. Я бы, лично, такой бы не продал и за озвученную сумму...
 
Зверху