Прошу оценить ружье

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю. я ИЖ-58 не хочу и даром. Не нравится.
За почти 30 лет ИЖ-58 было выпущено порядка 850 тыс. штук, а ТОЗ-25 серийно выпускалось всего лет 5.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
З ІЖОМ зрозуміло,але яка кількість була випущена ТОЗІВ-25-х,і яка його вартість на даний час.,в такому стані.,.Гадаю,що без основних фото деталей-частин рушниці ціна остаточно складена не буде.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Как по мне, ТОЗ-25 еще в 12 калибре представляет определенный интерес. А в 16- ТОЗ, как ТОЗ. Та же "тулка", только без "рогов". Основной критерий ружья- это его бой. А что выдающегося в ТОЗ-25 в 16 калибре? Увы, только определенная оригинальность конструкции УСМ. И все.
 

kef

Зброяр
А бокові накладки УСМ ложі,це оригінальність ТОЗА,чи можливо в світі є ще якась модель схожа з ТОЗОМ.?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: kef

Буга

Снайпер
Шановний пане Черныш .
Не втримався і вирішив вставити своіх " п'ять копійок " в Вашу тему . Перед цим уважно прочитав пости " гуру " і звичайних учасників дискусіі .
Так почнеме по порядку :
1. Дивує мене те , що більшість ваших тем починаються тим , що попросив друг, знайомий і т.д. - складається враження , що всі Ваші знайомі ну просто не дружать з інтернетом .
2. На 99% я впевнений , що даний девайс являється Вашим . 1% віддаю на товариша як Ви вказали в першому пості .

А тепер по даному девайсу :
1. Судячи з світлин девайсу які Ви виставили на обговорення випливає слідуюче - дана рушничка пройшла повний Апгрейт середньго рівня .
2. Був виготовлений кофр ( кейс ) - також середнього рівня .
Не потрібно бути Шерлоком Холмсом щоб догадатись - що ані Ви ані Ваш товариш не були замовниками цього Апгрейту . Доказом вище написаного є те що Ви просто не знаєте скільки він коштував ! Напрошується відповідь на дані питання : Ви або товариш у когось його придбали і не знаєте як скласти ціну щоб якнайдорожче
продати !

Чому я так впевнений в тому що пишу ?

Відповідь : 2 роки назад я " захворів " ТОЗ - 25 . Рік тривали пошуки . Знайшов . Замовив повний Апгрейт . Деякі речі виконував найкращий майстер на Украіні , де що робилося за кордоном . Результат - Ваш Тоз-25 разом із чумоданом тихо курить десь встороні . Ціна - коли би Ви дізнались скільки це все мене коштувало то Ви би сказали що я хворий на всю ГОЛОВУ .

Щоб Ви мене зрозуміли - чоловік котрий прийме рішення і зробить такий крок так просто таку рушничку не продасть тому що такі люди хворі , рушниця є іхньою іграшкою і ім як малим дітям боляче розлучатись зі своіми іграшками .
І на кінець щоб Ви не подумали про мене , що я балабол !

Ціна Вашого ТОЗ-25 ( якщо в стволах зеркало і немає прогарів та шату ) на даний час - 1200 $ .
 
Останнє редагування:

okhorly

Слідопит
Вот не понимаю, зачем было вкладываться в копеечное ружье? Ящик хороший, спору нет, но Тозик останется Тозиком даже в таком расчудесном ящике. 1000 баксов и продавать долго будете.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Вот не понимаю, зачем было вкладываться в копеечное ружье? Ящик хороший, спору нет, но Тозик останется Тозиком даже в таком расчудесном ящике.
Бывают чудеса ... когда лягушка становится принцесой а Вася ..... Васелисой прекрасной
 

ТАР

Снайпер
Вот не понимаю, зачем было вкладываться в копеечное ружье? Ящик хороший, спору нет, но Тозик останется Тозиком даже в таком расчудесном ящике. 1000 баксов и продавать долго будете.
Вот не понимаю, зачем было вкладываться в копеечное ружье? Ящик хороший, спору нет, но Тозик останется Тозиком даже в таком расчудесном ящике. 1000 баксов и продавать долго будете.
У нас в коллективе есть человек который возвратил жизнь своей мц 6 с которой стрелял на стенде в 70годах, то ружье если он захочет продать потянет не много, но для него оно самое дорогое-там вложена душа"таким людям хочеться пожать руку".А когда наведен марафет для продажи... грош цена тому ружью.
 

Mechanik

Снайпер
Вот не понимаю, зачем было вкладываться в копеечное ружье? Ящик хороший, спору нет, но Тозик останется Тозиком даже в таком расчудесном ящике. 1000 баксов и продавать долго будете.
Ви вважаєте, що дана реставрація зброї є безповоротною інвестицією?
Це не так. Окрім того, що людина тримає в руках довгоочікуваний результат своєї праці, є ще у людей інше, це - мрія.
Якщо людина працює і багато, то це не означає, що вона повинна працювати, тільки заради капіталу.
 

okhorly

Слідопит
Ви вважаєте, що дана реставрація зброї є безповоротною інвестицією?
Це не так. Окрім того, що людина тримає в руках довгоочікуваний результат своєї праці, є ще у людей інше, це - мрія.
Якщо людина працює і багато, то це не означає, що вона повинна працювати, тільки заради капіталу.
Вспомнился фильм Курьер. В финале парень дарит другу пальто и советует мечтать о чем то великом. ТОЗ-25 это ружье о котором можно мечтать?
 

Буга

Снайпер

Mechanik

Снайпер
ТОЗ-25 это ружье о котором можно мечтать?
А чому б і не мріяти, мати в своєму арсеналі - ТОЗ 25 в ХОРОШОМУ СТАНІ?
Це що? Зброя, з якою соромно буде вийти на полювання? Чи відгуки про дану зброю мисливцями, один - негатив?
 

okhorly

Слідопит
А чому б і не мріяти, мати в своєму арсеналі - ТОЗ 25 в ХОРОШОМУ СТАНІ?
Це що? Зброя, з якою соромно буде вийти на полювання? Чи відгуки про дану зброю мисливцями, один - негатив?
Ничего не имею против тулок - нормальные рабочие ружья, но на оружие мечты не тянут. И охотиться не стыдно с простым ружьем, стыдно из бестгана мазать.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вот не понимаю, зачем было вкладываться в копеечное ружье? Ящик хороший, спору нет, но Тозик останется Тозиком даже в таком расчудесном ящике.
Совершенно с Вами согласен.
Как по мне - был бы хотя бы штучник, в идеальном состоянии, то и в красивый ящик его можно было бы положить ( извините за чернуху...). И то- под большим вопросом еще! Т.к. , по моему глубочайшему убеждению, оружие должно соответствовать своему статусу и регалиям. На многих ружьях самого высокого разбора присутствует самая скромная гравировка, но это только подчеркивает их высокий класс-хорошая вещь в излишней рекламе, как известно, не нуждается. И наоборот, т.н. сувенирные, подарочные ружья превращаются, иногда, в пик хохломы, аляповатости и безвкусия.
Можно на рядовое ( улучшенное) ружье поставить красивое дерево, сделать полную ревизию, заникелировать и т.д., чтобы потешить свое самолюбие, но от этого оно отнюдь не поднимется в своем классе.
Если его заказывали на подарок именно на ТОЗе, тогда - это другое дело и эксклюзивный подход. Но ведь это - только догадки? И опять же какое-то несоотвествие получается: ящик- дороже самого ружья?
Кокнкретно по этому ружью: многие вопросы сняли бы документы-но где они? ТС молчит...
 

kef

Зброяр
Якби у Вас була можливість за 1200 доларів придбати рушницю ,що купилиб :ТОЗ-25 ,чи " горизонталку " Меркель 12-70?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якби у Вас була можливість за 1200 доларів придбати рушницю ,що купилиб :ТОЗ-25 ,чи " горизонталку " Меркель 12-70?
Боюсь, что хорошего Меркеля за 1200 не купить.
П.С. Из меркелей мне по душе только горизонталки.
П.С.С. По душе. Не по средствам!
 
Зверху