Прошу оценки, бывший тройник

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сколько можно просить?
Володя,скажу по правді,що ціна його ,враховуючи всі перечислені нюанси,до сміху низька-приблизно 1200-1500$,а за такі гроші я б його і не купував і не продавав!!Він для повноцінного мисливства вже загублений,а для стіни дорогий!Десь так!
 

VADAS67

Слідопит
А сколько дадут? :)
Прикольная тема. Мастодонты покрутились, "понюхали" фотки, клейма и ни пары с уст. :)
Не дуже розкидуйтесь фразами шановний...
Думаю що не більше чим 3.30 кг. Рушниця дуже файна,але на любителя тройника куркового .Жаль що нарізний розвертіли. Хотя 9.3*82 рахують патроном для кози,або малого кабанчика. Дуже багата гравіровка + до ціни. Думаю що 300 доларів дадуть ( зараз час досить важкий і непередбачений ???).
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сохран ..... бомба ... но ствол нижний то есть нарезной уже не имеет своих назначений
А значить і девайс вже не відповідає своєму призначенню,хоча і має деяку історію,все-таки народжений в 1928 році!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Часи завжди важкі. Он навіть охоту на лося заборонили, жах! А за 300 долларів я б з таким ружбаєм був би самим козирним фраєром у своему селі. :)
Я думаю,що навіть і в чотирьох ближніх районах області!:cool::D
 

VADAS67

Слідопит
В тяжкий час мисливську зброю не купують.:D:D
Чому? Купують,тільки за малі гроші.
А значить і девайс вже не відповідає своєму призначенню.
В тому і справа,що рушниця вже невідповідає своєму первинному задуму і призначенню. На охоту її некуплять за 1000 доларів,хіба-що в подарок як взятку, або той *дядько* кому кожен день приносять такі взятки...
 

немец1970

Слідопит
В услугах искал человек мастера спаять такие стволы, там нижний целый был! Можно было б и собрать тройник за недорого.....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Статус
Закрита.
Зверху