А в "дурку", де тепер мешкає фюрер антиваксів - Остап
Бендер Стахів, інтернет провели? Чи мобільний зв'язок?
Яким чином цей "узнік режиму Зе" передав вісточку своїм поціновувачам?
Є відео с цим виродком. Якому всього 40 хвилин!
Там він каже, що його намагалися задушити "чекісти")))
Закликає "піднятися українців", якщо з ним щось станеться. Звинувачує в першу чергу лікарів, потім СБУ і трохи Зеленського)
Посилання, звичайно, давати не буду - нічого поширювати шизофренію.
Тепер мої думки та припущення з цього приводу.
Цей "дєятєль" проходить примусову психіатричну експертизу. Тому його переміщення по території психлікарні досить обмежені та регламентовані. Після 18-00 взагалі заборонені.
А от у туалет йому закортіло у ПРИЙМАЛЬНОМУ відділенні лікарні. Що він там робив взагалі?
І от його витягли з того туалету, пошкодили МОБІЛЬНИЙ телефон (і це у арештанта!).
Думаю, прийшов його поціновувач до приймального відділення психлікарні, у туалеті передав йому телефон. Персонал, звичайно, виконав свої функції та повноваження - перешкодив передачі забороненого. Можливо - застосував силу - що не тільки законно, а й правильно.
"Задушили" бєдолагу!
