Про- и Антивакцинаторы

1642171423869.png

Золоті слова!
Найкраща ілюстрація діалогів, дикторського супроводу та включених коментарів "споживачів" продукту.
А також ті, "У кого нема мізків", дуже люблять знімати різного роду маячню. А ще її знаходити, передивлятися та перепостити.
От чого я взагалі не можу зрозуміти!
 

Dedushka

Снайпер
Переглянути вкладення 741335

Золоті слова!
Найкраща ілюстрація діалогів, дикторського супроводу та включених коментарів "споживачів" продукту.
А також ті, "У кого нема мізків", дуже люблять знімати різного роду маячню. А ще її знаходити, передивлятися та перепостити.
От чого я взагалі не можу зрозуміти!
У вас отсутствует чувство юмора!
 
А ви звернули увагу, панове, як затихла вся ця погань - антивакцинатори України?
Ні тобі мітингів, ні вереску в більш-менш популярних медіа?
Звичайно - все це болото ворушиться, найбільші жаби лазять по лататтю та інколи кумкають.
Але того хору кікімор, того лютого виття з гнилого болота не чутно. Наче й не було ніколи.

А от чому?
За два роки противники вакцинації стали добре організованим та координованим рухом. Вони паразитують на точках болю суспільства та трансформують їх у потрібному руслі, свідомо чи ні розхитуючи ситуацію в країні.
Навесні 2020 року їхні тези зводились до "Ковід - то просто такий грип" та " зміцнювати імунітет рецептами з народної медицини". Потім під гаслом "Не носити «намордники» об'єдналися спільноти езотериків, адептів нетрадиційної медицини та подібних ним. Ще пізніше туди потяглися адепти «єдінства славян», «русского міра» та інші осередки мережі ГРУ Фашистської Федерації.
Усе почало змінюватися наприкінці 2020 року. Антивакцинаторський рух став набирати обрисів організованої структури зі своїми лідерами, активом, агітаційними матеріалами, регулярними заходами.
Його рупорами стали прихильники «русского міра» та провокатори зі стажем.
Заклики до дружби з Росією лунали й на мітингу антивакцинаторів у Києві 3 листопада 2021 року. Олена Фаіст, керівниця черкаської філії «STOP Fake Pandemic/СТОП Фейк Пандемія», заявляла на камеру, що війну на Донбасі «навʼязали штучно, насправді її немає».
«Москва, Пітере, хочу передати братам-словʼянам привіт. Мені надсилали гроші навіть із Росії. Низький уклін, ви нас підтримуєте, ви розумієте, що ми єдиний народ», – цитата від Фаіст на одному з відео. Про що я тоді писав в цій же темі.

З осені 2020-го рух пережив кілька суттєвих трансформацій. Гасло «це просто грип» та боротьба з носінням масок змінилися на протести проти вакцинації. Згодом додалася й нібито боротьба за права та свободи людей. Це реакція на зміну точок болю суспільства.

Проте якими б не були меседжі, незмінним залишається основний стержень руху противників вакцинації – комунікація. Як же вона відбувається?
1. Соціальні мережі. Все починалося з Facebook-сторінок лідерів, проте після їхнього регулярного блокування акцент змістився в YouTube. Більшість із каналів розвивали з нуля. Так, ще в січні 2020-го публікації на Facebook-сторінці Стахіва не мали й 50 взаємодій (уподобання, коментарі, поширення). На момент затримання СБУ його аудиторія перевищувала 100 000 підписників (зараз сторінку заблоковано).
У YouTube системно працюють 12 великих каналів лідерів та активістів антивакцинаторського руху. Їхня сумарна аудиторія 1,3 млн, а перегляди за останні три місяці становлять 40 млн.
2. Чати та спільноти. У Стахіва є мережа з понад сотні Viber-спільнот у різних регіонах, які функціонують як чати. Вони виконують важливу роль у координації дій під час мітингів, роздавання газет у чергах на вакцинацію і як група швидкого реагування для підсилення провокації. А ще там збирають гроші на картку для поточних потреб руху.
3. Юридична підтримка. Блогери-юристи в соціальних мережах продукують простий та зрозумілий контент у форматі інструкцій. Усе починалося з методичних посібників «відсутності необхідності носіння «захисної маски» в громадських місцях». Зараз перелік «документів» розширився на вакцинацію. В них набір цитат із Конституції та різних законів. А також поради, як спілкуватися з поліцією та відстоювати свої «права».
4. Провокації. Прихильники руху можуть увірватися до інфекційного відділення лікарні, де лікують інфікованих на коронавірус, та говорити, що хворих там насправді немає, а коронавірус – вигадка. Або піти без маски в торговельний центр, а потім сперечатися з поліцейським на камеру.
Антивакцинатори демонстративно порушують карантинні обмеження, а коли натрапляють на опір, кличуть підмогу через Viber-спільноти. До них їдуть однодумці, зокрема ті, які вважають себе юридично підкованими. Провокатори розмахують Конституцією, знімають відео, коли поліція робить їм зауваження чи виписує штраф. Відео поширюють через соцмережі, а штрафи оскаржують у судах. Це допомагає залучати нових прихильників.
5. Мітинги та марші. Масові заходи привертають нових прихильників та створюють інфопривід для медіа. Так, 24 листопада в Києві кілька тисяч людей вийшли на так званий «марш свободи». В тому числі вони вимагали звільнення лідера антивакцинаторського руху Остапа Стахіва.
Учасники мітингу висловлювали свій протест під стінами Верховної Ради, використовуючи QR-код сайту «Єдиної Росії» на плакатах. Якщо відсканувати перекреслений QR-код із плакатів, можна потрапити на сайт підконтрольної президенту РФ партії «Єдина Росія».
6. База історій. Активісти «збирають» історії про смерті нібито від вакцинації. Вони моніторять повідомлення про померлих у соціальних мережах та медіа, а потім «повʼязують» їх із вакцинацією.
Наприклад, 25 листопада у Львові після раптового інсульту помер 18-річний студент Українського католицького університету. У спільнотах почали активно перепубліковувати цю новину з домислами про те, що причиною смерті було щеплення. Бо «студентів заставляють колотись, а в молодих інсульту не буває».
Такі історії підкріплюють аргументацію та створюють «альтернативну» статистику померлих від вакцинації.
7. Рядові активісти. У русі беруть участь тисячі активістів, які щиро вірять у свої переконання. Настільки, що готові о першій ночі писати десятки коментарів під дописами ідеологічних супротивників, прагнучи донести їм «істину».
Раніше кожен із них відстоював свої вузькі погляди, які завжди йшли в розріз із загальноприйнятими. Езотерики, антивакцинатори, конспірологи тощо. Тепер вони злагоджено поширюють матеріали проти вакцинації.
Це ключові складові комплексної інформаційної кампанії, яку проводить рух противників вакцинації. Проте вона б була куди менш ефективною, якби не загальна кампанія з дискредитації вакцин, яку веде Росія.
Це буде перша частина невеликого дослідження того ганебного явища, яке ми знаємо як "рух антивакцинаторів".
Далі поговоримо про роль Росії та Китаю в розповсюдженні дезінформації про COVID-19, фінансуванню багатьох ІПСО як в Україні (Росія) так і в світі - тут Китай беззаперечний лідер.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Боюсь что на обратную дорогу Петя точно не даст денег.а вообще Петино возвращение мне напоминает как Михо в Грузию возвращался" сначала я приеду,я не чего не боюсь.потом выходите меня встречать с живой цепочкой"
 

HOWA

Слідопит
Лікарня, з 24.12.2021 по 6.01.2022... Смак і запах майже не втрачав. Температура була від 36,5 до 38,8 протягом дня. Коллеги мисливці, дуже тяжко переносити, потім виходити з того "ковішильдика"... Вакцинований. Якби ні, то вже б винесли вперед ногами... Мої спостереження. За цей період з відділення лікарні винесли десь 10 -12 людей. Всі вони по словах лікарів були не вакциновані. Вакцинованих 0 . Ординаторська лікарів була біля моєї палати. Розмови можна було підслухати. Нас вакцинованих було 5 , і переносили скажімо так: трохи тяжче середнього стану. Кисень був на початку госпіталізації, три рази я дихав по 30-40 хвилин. Мед персонал працював дуже доброзичливо, якісно. Від санітарок, медсестер до лікарів. Щира подяка їм за таке відношення. Ліки майже всі безкоштовні. Харчування в лікарні, оцінка - добре. По КТ на той момент враження легенів було десь 35% . Зараз трохи відновлюється. Сьогодні зробив знову КТ то вже 25%. Та й відчуваю, дихати стало легше. Але далеко не те що було до хвороби. Бережіть себе, близьких, друзів. Будемо жити!
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Лікарня, з 24.12.2021 по 6.01.2022... Смак і запах майже не втрачав. Температура була від 36,5 до 38,8 протягом дня. Коллеги мисливці, дуже тяжко переносити, потім виходити з того "ковішильдика"... Вакцинований. Якби ні, то вже б винесли вперед ногами... Мої спостереження. За цей період з відділення лікарні винесли десь 10 -12 людей. Всі вони по словах лікарів були не вакциновані. Вакцинованих 0 . Ординаторська лікарів була біля моєї палати. Розмови можна було підслухати. Нас вакцинованих було 5 , і переносили скажімо так: трохи тяжче середнього стану. Кисень був на початку госпіталізації, три рази я дихав по 30-40 хвилин. Мед персонал працював дуже доброзичливо, якісно. Від санітарок, медсестер до лікарів. Щира подяка їм за таке відношення. Ліки майже всі безкоштовні. Харчування в лікарні, оцінка - добре. По КТ на той момент враження легенів було десь 35% . Зараз трохи відновлюється. Сьогодні зробив знову КТ то вже 25%. Та й відчуваю, дихати стало легше. Але далеко не те що було до хвороби. Бережіть себе, близьких, друзів. Будемо жити!
Скорейшего Вам выздоровления и скорее стать в строй с друзьями по охоте и рыбалки.
 

tyrist 1945

Тигр
Лікарня, з 24.12.2021 по 6.01.2022... Смак і запах майже не втрачав. Температура була від 36,5 до 38,8 протягом дня. Коллеги мисливці, дуже тяжко переносити, потім виходити з того "ковішильдика"... Вакцинований. Якби ні, то вже б винесли вперед ногами... Мої спостереження. За цей період з відділення лікарні винесли десь 10 -12 людей. Всі вони по словах лікарів були не вакциновані. Вакцинованих 0 . Ординаторська лікарів була біля моєї палати. Розмови можна було підслухати. Нас вакцинованих було 5 , і переносили скажімо так: трохи тяжче середнього стану. Кисень був на початку госпіталізації, три рази я дихав по 30-40 хвилин. Мед персонал працював дуже доброзичливо, якісно. Від санітарок, медсестер до лікарів. Щира подяка їм за таке відношення. Ліки майже всі безкоштовні. Харчування в лікарні, оцінка - добре. По КТ на той момент враження легенів було десь 35% . Зараз трохи відновлюється. Сьогодні зробив знову КТ то вже 25%. Та й відчуваю, дихати стало легше. Але далеко не те що було до хвороби. Бережіть себе, близьких, друзів. Будемо жити!
Виздоровлення бажаю і скорого відновлення!
 
Боюсь что на обратную дорогу Петя точно не даст денег.а вообще Петино возвращение мне напоминает как Михо в Грузию возвращался" сначала я приеду,я не чего не боюсь.потом выходите меня встречать с живой цепочкой"
Ух ты!
Только сейчас прочел этот паникёрский ... а что я прочел?
Первое - как написано в этом комментарии. Тысячи Зе достаточно, чтобы съездить в Борисполь и обратно практически из любого региона Украины. Так что здесь - мимо.
Второе. Ваши "воспоминания" о Михо-Карлсоне никак не вяжутся с действиями и обстоятельствами вокруг ситуации с Порошенко. Для начала - еще ничего не произошло. Ни возвращения, ни ареста(гипотетического), ни тем более "живой цепочки". Так что вы - обыкновенный тролль, которому "По приколу" писать чушь.
По поводу "живой цепочки". Она состоит из людей. Живых. Настоящих - в отличие от вас. Которым "не какая разница". И на плечах которых держится Украина. Эти люди придут сами, потому что они так считают правильным. И честным.
Я уверен - вас в той цепочке не будет точно!
 
Останнє редагування:
Лікарня, з 24.12.2021 по 6.01.2022... Смак і запах майже не втрачав. Температура була від 36,5 до 38,8 протягом дня. Коллеги мисливці, дуже тяжко переносити, потім виходити з того "ковішильдика"... Вакцинований. Якби ні, то вже б винесли вперед ногами... Мої спостереження. За цей період з відділення лікарні винесли десь 10 -12 людей. Всі вони по словах лікарів були не вакциновані. Вакцинованих 0 . Ординаторська лікарів була біля моєї палати. Розмови можна було підслухати. Нас вакцинованих було 5 , і переносили скажімо так: трохи тяжче середнього стану. Кисень був на початку госпіталізації, три рази я дихав по 30-40 хвилин. Мед персонал працював дуже доброзичливо, якісно. Від санітарок, медсестер до лікарів. Щира подяка їм за таке відношення. Ліки майже всі безкоштовні. Харчування в лікарні, оцінка - добре. По КТ на той момент враження легенів було десь 35% . Зараз трохи відновлюється. Сьогодні зробив знову КТ то вже 25%. Та й відчуваю, дихати стало легше. Але далеко не те що було до хвороби. Бережіть себе, близьких, друзів. Будемо жити!
Минув рік після одужання від Ковід.
Тільки зараз відчуваю, що майже відновився. І то - здається, що пам'ять трохи погіршилась та неврологічні болі в деяких м'язах інколи присутні.
Вам ще довго прийдеться відновлювати фізичну форму, знаю от по собі.
Одужуйте від Ковід - і долайте ті кляті його наслідки - у кожного свої.
Щасти!
 

kef

Зброяр
Минув рік після одужання від Ковід.
Тільки зараз відчуваю, що майже відновився. І то - здається, що пам'ять трохи погіршилась та неврологічні болі в деяких м'язах інколи присутні.
Вам ще довго прийдеться відновлювати фізичну форму, знаю от по собі.
Одужуйте від Ковід - і долайте ті кляті його наслідки - у кожного свої.
Щасти!
Немає віднови...і не буде.
 
https://unser-mitteleuropa.com/coro...erimentellem-impfstoff-wie-selbstmord-zaehlt/
Суд Франции официально признал всех, кто соглашается на вакцинацию, самоубийцами
"...страхование жизни заканчивается после смерти от вакцинации, потому что “добровольная вакцинация экспериментальной вакциной" считается самоубийством!
Это дело в настоящее время вызывает волнение и переполох во Франции. Богатый пожилой парижский предприниматель из Версаля, который заключил множество полисов страхования жизни (на миллионы долларов) в пользу своих детей и внуков, умирает от вакцинации против Covid (не оспариваемой врачами и его страховщиками жизни). Но страховая компания не выплачивает премию, поскольку покойный действовал на свой страх и риск при вакцинации против короны.
И это имеет обоснование: страховая компания отказала в выплате семье, поскольку прием экспериментальных лекарств запрещен. Семья подает в суд, но проигрывает. Судья отмечает в своем решении:
"Побочные эффекты экспериментальной вакцины публикуются, и покойный не мог утверждать, что ничего об этом не знал, когда добровольно принимал вакцинацию. Во Франции нет закона, который бы заставлял делать прививку. Следовательно, его смерть - это, по сути, самоубийство..."
Суд рассматривает участие в эксперименте третьей фазы вакцины, доказанная безвредность которой не установлена, как добровольное принятие смертельного риска, не предусмотренного договором, и юридически признается самоубийством, учитывая объявленные побочные эффекты, включая смерть.
Семья подала апелляцию. Однако защита страховщика признана обоснованной, поскольку публично известное принятие смертельного риска юридически считается самоубийством, так как клиент был уведомлен и согласился добровольно рискнуть жизнь без каких-либо обязательств или принуждения к этому.
Об этом скандальном деле до сих пор ничего не пишут во всех основных французских средствах массовой информации." https://unser-mitteleuropa.com/coro...erimentellem-impfstoff-wie-selbstmord-zaehlt/
 
Вчора вранці в італійському шпиталі помер президент Європарламенту David Sassoli.

Пишуть: "дисфункція імунної системи"..
ЧИТАЙМО: МНОЖИННІСТЬ ЗРОБЛЕНОГО ВАКЦИНУВАННЯ ПРИЗВЕЛО ДО ЗНИЩЕННЯ ІМУННОЮ СИСТЕМОЮ ЯК ХВОРОБЛИВИХ КЛІТИН, ТАК І ЗДОРОВИХ! ТОБТО, ЦЕ ТА СИТУАЦІЯ, КОЛИ ІМУННА СИСТЕМА ЧЕРЕЗ ВАКЦИНАЦІЮ, ПОЧИНАЄ ПОЇДАТИ САМА СЕБЕ!

https://www.msn.com/en-sg/news/worl...t-david-sassoli-has-died-spokesman/ar-AASE0er
 
Вчора вранці в італійському шпиталі помер президент Європарламенту David Sassoli.

Пишуть: "дисфункція імунної системи"..
ЧИТАЙМО: МНОЖИННІСТЬ ЗРОБЛЕНОГО ВАКЦИНУВАННЯ ПРИЗВЕЛО ДО ЗНИЩЕННЯ ІМУННОЮ СИСТЕМОЮ ЯК ХВОРОБЛИВИХ КЛІТИН, ТАК І ЗДОРОВИХ! ТОБТО, ЦЕ ТА СИТУАЦІЯ, КОЛИ ІМУННА СИСТЕМА ЧЕРЕЗ ВАКЦИНАЦІЮ, ПОЧИНАЄ ПОЇДАТИ САМА СЕБЕ!

https://www.msn.com/en-sg/news/worl...t-david-sassoli-has-died-spokesman/ar-AASE0er
Розумію ваше занепокоєння.
Але постійно писати капс-локом є ознакою несмаку!
Ми вміємо розрізняти літери звичайного розміру, будьте певні.
Так що надалі пишіть звичайним кеглем, а вже ту частину, яку бажаєте виділити - збільшеним. Але пару слів - тоді воно має бажаний ефект!
 
Розумію ваше занепокоєння.
Але постійно писати капс-локом є ознакою несмаку!
Ми вміємо розрізняти літери звичайного розміру, будьте певні.
Так що надалі пишіть звичайним кеглем, а вже ту частину, яку бажаєте виділити - збільшеним. Але пару слів - тоді воно має бажаний ефект!
Я копировал.
 

HOWA

Слідопит
Не вводьте коллег в блуд. Оригінал тексту на сайті на який ви дали посилання виглядає так:
"The president of the European Parliament, David Sassoli, died early Tuesday in hospital in Italy, his spokesman said on Twitter.
The 65-year-old Italian had been seriously ill in hospital for more than two weeks due to a dysfunction of his immune system."
 
Останнє редагування:
Не вводьте коллег в блуд. Оригінал тексту на сайті на який ви дали посилання виглядає так:
"The president of the European Parliament, David Sassoli, died early Tuesday in hospital in Italy, his spokesman said on Twitter.
The 65-year-old Italian had been seriously ill in hospital for more than two weeks due to a dysfunction of his immune system."
Президент Європейського парламенту Давид Сассолі помер у вівторок у лікарні в Італії, повідомив його речник у Twitter.
65-річний італієць тяжко хворів у лікарні більше двох тижнів через дисфункцію його імунної системи».
 
Епіграф.
"Життя треба прожити так, щоб після твоєї смерті москалі боялися тебе ще кілька поколінь" (c) Степан Бандера

Давид Сассолі - справжній друг України. І ця людина заслуговує на повагу та вшанування його пам'яті.

«Висловлюю свої глибокі співчуття родині, колегам та співвітчизникам президента Европарламенту Давіда Сассолі з приводу його смерті. Нехай світ запам’ятає його відданість європейському проекту як мрії про мир і демократію. Він був нашим справжнім другом і за ним будуть сумувати в Україні», - зазначив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
«Глибоко засмучений звісткою про смерть президента Європарламенту. Україна не забуде вагомої підтримки, яку протягом років надав видатний політик та добрий друг нашої держави Давід Сассолі. Мої щирі співчуття рідним і близьким» - Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
"Пішов з життя справжній друг України, Президент Європейського Парламенту Давід-Марія Сассолі.
Під час російської ескалації на кордонах України навесні 2021 року він закликав Російську Федерацію зробити крок назад. А також неодноразово наполягав на санкціях проти Росії та Білорусі.
Висловлюю найщиріші співчуття з приводу тяжкої втрати рідним, близьким та усім друзям. Вічна пам’ять" - Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Ось такі слова виказали наші перші особи держави.
Саме так люди, справжні та розумні, висловлюють слова співчуття та поваги до померлих та їх близьких.

А російська мерзота використовує подібні події так, як ми мали можливість читати вище з подачі їхніх посіпак.
Не співчуття та скорбота, ні, що ви!
Вони побачили ось це: "ТА СИТУАЦІЯ, КОЛИ ІМУННА СИСТЕМА ЧЕРЕЗ ВАКЦИНАЦІЮ, ПОЧИНАЄ ПОЇДАТИ САМА СЕБЕ!"
Приводжу пряму цитату, так як вона подана - у копіпастера палець застряг у клавіші капс-лок.

Постійно наголошую - Фашистська Федерація веде постійну, цілеспрямовану дезінформаційну атаку направлену на дискредитацію всіх вакцин іноземного виробництва без винятку. Атака спрямована на збільшення рівня смертності від COVID-19 в Україні та запобігання вакцинації громадян України та всього цивілізованого світу. Звісно, російська пропаганда не просуває прямо тезу про те що українці мають масово вмирати від коронавірусу. Вона намагається посіяти недовіру, тривожність, страх, і потім ними маніпулювати. Повномасштабна і тривала дезінформаційна операція загрожує життю та безпеці українців, і кількість постраждалих буде зростати.
В інформаційній політиці Кремля є загальний мотив: використовуючи паніку і тривожність, Росія просуває вакцину «Спутник» власного виробництва, і паралельно намагається дискредитувати західні вакцини. Агітуючи за власний препарат, Кремль намагається позиціонувати себе як «миролюбну країну» та «рятівника світу від коронавірусу».
 
Зверху