Пули для гладкоствола( Лии,Лайман, ШШ, Гном, Ураган, Гуаланди, Гризли, Парадокс и т.д. )

xforester

Новачок
Привіт.
Хочу замовити кулі 12 к:
Лайман 24 г з ПК 30 шт
Шар 31 г з ПК 30 шт
Лии 24 г з ПК 30 шт
Дайте реквізити на оплату.
 

Strannnik

Новачок
Слава Укрїні!
В нашому місті починає працювати Нова пошта, тому ми по трохи почнемо відновлювати свою роботу.
Але нажаль зараз запаси свинцю не такі великі як завжди, тому на «запас» кулі відливати не буду. Тільки по замовленню, тому день-два потрібно буде чекати.
Ціни уточнюйте.
Тел. 0505491715 -Вайбер
Пишіть в темі або приватні повідомлення.
 

Dimon4uk

Новачок
Доброго вечора всім, забрав замовлення все супер, упаковано підписано і навіть 30 куль в приємний подарунок про який навіть і не знав ну або хтось недорахував)). Гарно домовилися з продавцем на рахуном замовлення так що рекомендую і буду опробувати
 

Sashok Hunter

Мисливець
Кулі отримав,взагалі замовленням залишився задоволений.Все в повному обсязі та гарної якості.Дякую
 

Taras.23

Новачок
Замовляв пулі. Брав різних типів. Для ексерементів на відстріл. Замовлення відправили на другий день. Гроші скидав на карту. Все на висоті. Упаковано. Підписано. Якість пуль. 5 балів. Хороші ціни. Буду замовляти ще. Прикріпляю відстріл кулею lee 28 грам. Виявилась сама точна. Дистанція 35м.
 

Вкладення

Perozhak

Новачок
Доброго дня. Можна отримати актуальну інформацію по кулям? ціна/наявність (28г цікавить)
 
Зверху