Пули для гладкоствольных ружей.

сєрьога

ветеран форуму
надійна команда
Один мій хороший знайомий, мисливець на пенсії, спрезентував мені круглі, гладенькі без поясків свинцеві кулі. Мені цікаво чи користується зараз хтось такими, які вони в плані використання за призначенням. Можна з ними полювати чи просто лишити їх для пострелушок
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики та продовольства
України
17.10.2011 N 549

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
19 жовтня 2011 р.
за N 1211/19949


ПОЛОЖЕННЯ
про правила проведення полювань,
поводження із зброєю та порядок видачі
ліцензій на добування мисливських тварин


I. Правила проведення полювання на тварин,
добування яких здійснюється за ліцензією
1.3. Полювання на парнокопитних тварин дозволяється лише
набоями, спорядженими кулями. Забороняється полювання на таких
тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон
кільцевого запалювання або набоїв, споряджених круглими кулями,
картеччю чи шротом.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Подскажите пожалуйста навеску сокола на пулю 12к вес 28-29 грам. С ув.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Так можно и здоровья лишится,на дробовой сокола нада на 12к 2,3гр єто на 35гр дроби на пулю 29гр я попробовал 2гр выстрел жуткий,как не из ружья а из орудия какого то, отклонение 24см, за плечо молчу,пока с етими пулями отложил,незнаю может с 1,7гр начать или вообще выбросить?!
 

AND KOV

Снайпер
Я не знаю как там ты стрелял, я на пулю давал 2.2г и все нормально. Главное ружье прижимай и порохом свежим пользуйся. А так читай литературу коль не веришь.
 

AND KOV

Снайпер
Дружище,средний вес пули типа Бреннеке 12 калибра + - 28 грамм. Вы в илюзиях или так голову поморочить? Вы пулю в 36г нормально не розгоните 2мя граммами пороха, тем более Соколом. Я лично заряжал и бреннеке и диабло, и было все класс. Ну а 36грамовых не заряжал и не встречал к сожилению или к счастью, только своему личному, и его с вашим не путать.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
AND KOV;50629 сказав(ла):
На 10% больше чем на дробовой заряд.
Ну тут я з Вами не зовсім згідний. Не на всі кулі дається більша кількість пороху. На кулю Полева я даю пропорційно тоді точність набагато краща, а якщо дати на 10% більше то її підкидає до 15 см від точки прицілювання.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Ну вот видно человека с опытом,пуля это не дробь здесь надо пропорцию, дайте чуть больше и отклонение, а тут "детский" вес для 12к - о какой навеске может идти речь.А кто Вам говорит за Бреннеке,єти пули-самолейки я покупал здесь на форуме взял 5штук для пробы,они оказализь не подкалиберными как говорил хозяин.
 

Drat2

Мисливець
лутшый результат дает бренека в исполнении рио .лично мое мнение проверял на охоте .пули что продают дерьмо.
 

трач

Новачок
приветствую!подскажите что за пуля?сверху есть надпись S-BALL pat CSSR
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Старая чехословацкая. Не помню, чтобы хвалили в свое время, но многие восхищались. Редкая была у нас, в основном, вояки завозили
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
да уже не помню. На днях к товарищу Блохину схожу в гости, у него такая в коллекции стоит. Может он вспомнит?..
 
Зверху