Пуля Ширинского-Шихматова

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
ИМХО - Діаболо з чого не лий, все рівно буде деформуватися, якщо не заповнити хвостову порожнину чим небудь
 

АлексД

Мисливець
Як сказати ніби може бути(стрільба з рук) але знайшов окремо три з чотирьох стабілізатори. Що на водить на думку що моя закрутка(в мене немає спеціальної кульової матриці) прокручує саморіз.
Где именно нашел? Возле мишени?
 

АлексД

Мисливець
А пробоины круглые? Может хвостовик оторвался и отскочил при входе в мишень? По моим наблюдениям ШШ без хвостовика кувыркается...
 

АлексД

Мисливець
Согласен, неравномерная деформация хвостовика - одна из главных причин плохой кучности.
 

huntumy

Зброяр
неравномерной деформация может быть только в одном случае. когда обтюратор становится на перекос в гильзе.
такие пыжи как на фото бывают после встречи с определенными препятствиями.;)
закрутка далеко не при чем.
 

tarasovka_city

Новачок
Оживлю тему...
В мене питання таке: маю тоз-63 16к. Звуження 15.7; 15.9; канал ствола не міряв. Замовив в одного продавця на райберті кулі ШШ. Діаметри по тілу та по пояскам я від нього не добився. Продавець сказав, що я ще молодий та задаю глупі питання.Він порадив взяти кулю каліберну для получока і підкаліберну (каліберна від 20к.) для чока. Прийшли кулі. Поміряв, а вони однакові по пояскам 15.4. Вага голої кулі 24 г. Просто одні прикручені на пиж 16к., а інші на пиж 20к.
Як їх споряджати? Пробував прикрутити на пиж сільвер 16к./1.7 г. Тахо.
Відстриляв 4 шт. з п/чока : 2 постріли з упора на 35 м. в мішень 50*80 см. не попав ні разу і 2 постріли на 20 м. розкидало на 30 см. одна від одної. вправо вверх та вліво вниз від центру. Розумію що мало пострілів.
Планую останні 9 куль зарядити по 3 на навіски 1.65, 1.60, 1.55
Чи пожна ставити їх для півчока у пиж-контейнер?
 

andremon

Мисливець
Оживлю тему...
В мене питання таке: маю тоз-63 16к. Звуження 15.7; 15.9; канал ствола не міряв. Замовив в одного продавця на райберті кулі ШШ. Діаметри по тілу та по пояскам я від нього не добився. Продавець сказав, що я ще молодий та задаю глупі питання.Він порадив взяти кулю каліберну для получока і підкаліберну (каліберна від 20к.) для чока. Прийшли кулі. Поміряв, а вони однакові по пояскам 15.4. Вага голої кулі 24 г. Просто одні прикручені на пиж 16к., а інші на пиж 20к.
Як їх споряджати? Пробував прикрутити на пиж сільвер 16к./1.7 г. Тахо.
Відстриляв 4 шт. з п/чока : 2 постріли з упора на 35 м. в мішень 50*80 см. не попав ні разу і 2 постріли на 20 м. розкидало на 30 см. одна від одної. вправо вверх та вліво вниз від центру. Розумію що мало пострілів.
Планую останні 9 куль зарядити по 3 на навіски 1.65, 1.60, 1.55
Чи пожна ставити їх для півчока у пиж-контейнер?
Я правда не великий спец у кульовій стрельбі, але точно можу сказати що підкаліберну кулю однозначно треба споряджати або у стаканчику або у пижконтейнері, звісно якщо нема спеціальних ведучих половинок (як у кулі полєва) Дочечі споряджав патрони саморобною підкаліберною кулею, брав кулелейку у товариша, так там діаметр кулі був розрахований під старий товстостінний стаканчик і у сучасному п/к вона таки добряче бовталась, спорядив спробував і на диво отримав цілком пристойний результат для 30метрів. Схоже п/к обтискає кулю...
 

АлексД

Мисливець
Как по мне, ШШ хороша в калиберном варианте, в подкалиберном - придётся изрядно попотеть для достижения кучности... Без стаканчика/обкладок на теле пули навряд ли полетит.
 

tyrist 1945

Тигр
Оживлю тему...
В мене питання таке: маю тоз-63 16к. Звуження 15.7; 15.9; канал ствола не міряв. Замовив в одного продавця на райберті кулі ШШ. Діаметри по тілу та по пояскам я від нього не добився. Продавець сказав, що я ще молодий та задаю глупі питання.Він порадив взяти кулю каліберну для получока і підкаліберну (каліберна від 20к.) для чока. Прийшли кулі. Поміряв, а вони однакові по пояскам 15.4. Вага голої кулі 24 г. Просто одні прикручені на пиж 16к., а інші на пиж 20к.
Як їх споряджати? Пробував прикрутити на пиж сільвер 16к./1.7 г. Тахо.
Відстриляв 4 шт. з п/чока : 2 постріли з упора на 35 м. в мішень 50*80 см. не попав ні разу і 2 постріли на 20 м. розкидало на 30 см. одна від одної. вправо вверх та вліво вниз від центру. Розумію що мало пострілів.
Планую останні 9 куль зарядити по 3 на навіски 1.65, 1.60, 1.55
Чи пожна ставити їх для півчока у пиж-контейнер?
0-02-05-4a8104b7a3fa0ea85034d52d1aed4450f9006c46655cf7971d62bcb995fbde7c_full.jpg
0-02-05-26c42d239a82bf5fe3a8b8656304a85966a245a6a43e2d6e4fad0bb2cdf5f5d4_full.jpg
 

tyrist 1945

Тигр
підкаліберну використовуєте просто на пижі? Без стаканчика?
Ні. Треба обрізати контейнер і посадити в нього кулю. Хоча чок не призначений для стрільби кулею, і рідко коли куля полетить добре. Треба намучитися і настрілятись.
 

tarasovka_city

Новачок
Справа в тому, що я 2 кулі в контейнері спорядив у гільзи. Стали щільно, не витягуються. Тепер мучить питання, чи не подує ствол. Чи, може, краще розрізати.
 

am_ua

Мисливець
Якщо ви просто любитель кульової стрільби, то виготовте собі кулелійку для круглої кулі (приблизно 16мм для 16калібру) , вставте її в нормальний пиж-контейнер (гуаланді, шеддіт або навіть якісний одеський) і будете щасливі..... Підібравши правильну наважку пороху, навіть без закрутки мішень розміру а4 на 60м а то і на 80м буде точно ваша.
 
Зверху