Пуля Ширинского-Шихматова

kef

Зброяр
100 %,що так.Навіть "ПП" рекомендують закривати (шалашиком),тобто- півзіркою.Вага то до 40 грам. в ШШ.І рушниця потрібна важка, типу курківки МЦ-9,ТОЗ -66-54 або ІЖ .
-Я закриваю так і все норма.
 

Вкладення

andremon

Мисливець
Зустрічав у продажу кришечки для патронів з пластиковою гільзою, сам правда не користувався але думаю з ними можна спростити процес, та і відкриватися має легше за закрутки, і гільза більше циклів походе...
 

igarek

Мисливець
Зустрічав у продажу кришечки для патронів з пластиковою гільзою, сам правда не користувався але думаю з ними можна спростити процес, та і відкриватися має легше за закрутки, і гільза більше циклів походе...
Перед пулей ничего не должно быть,рискуете получить,разрыв ствола,и не дай бог ещё чего нибуть жизненно важного,в плане здоровья
 

huntumy

Зброяр
[QUOTE="tarasovka_city, post: 584021, member: 16120" ШШ я вибрав для експириментів, як найбільш точну із ефективних на кабана.[/QUOTE]
видать мало разновидностей пуль видали.
 

Russo07

Новачок
Добрий вечір! Цікавить Пуля Ширинского-Шихматова 16к. порох буде нобель спорт д20, Ружье иж 58 16к! Что запропонуєте? Хто продає?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
С соседнего форума. Не мог пройти мимо такой красоты :)

кулю дістали з кабана. Постріл був здійстено в дистанції 50-55м. Дякую Валерію за його роботу.

 

ATIS

Снайпер
Дааа, розкрило її гарно. Представляю які там були гематоми.
 

Patso

Снайпер
Стріляв ШШ 20к 27г від Крушинського. Крутив її на пиж гуаланді BRB 21. Споряджав на пороху Нобель А0 1,4г. Полетіла кучно з ТОЗ БМ. Поки що єдина куля яка пішла в точку прицілювання. Всі решта летять лівіше!
 

Моше Фрогъ

Мисливець





Привет!
Есть варианты пули Ш-Ш монолит. То есть без разрезов, сегментирующих пулю при попадании в цель. Там огромная экспансивная полость в головной части.
Так вот. Насколько она хуже или лучше классической пули ШШ?
В изготовлении точно проще. Да и с лейкой проблем в Украине нет. В отличие от лейки под классику ШШ. Та только в России представлена.
 

mykro

Мисливець
В мене моноліт полетіла чуть гірше, як розрізна і здалося, що трошки більша віддача, це суб’єктивні враження, а так то куля непогана
 

krushinski00

Снайпер





Привет!
Есть варианты пули Ш-Ш монолит. То есть без разрезов, сегментирующих пулю при попадании в цель. Там огромная экспансивная полость в головной части.
Так вот. Насколько она хуже или лучше классической пули ШШ?
В изготовлении точно проще. Да и с лейкой проблем в Украине нет. В отличие от лейки под классику ШШ. Та только в России представлена.
Виготовлення то точно не простіше.відказався від такоі модифікаціі. хоча з такоі і починав.
Скажу так з 100чоловік можливо тільки один запитав саме за монолітну.можливо як підкаліберна вона і піде так як важить більше чим обична шш
 

Igor_pol

Мисливець
Вітаю шановне паньство... Виникло питання
Кулю шш всі (в основному) збирають на пижі, прикручуючи її...
А тепер саме питання...
Чи є сенс збирати кулю шш у пиж-контейнері.
Чи потрібно її прикручувати?
 

Zabar Andrij

Мисливець
Вітаю шановне паньство... Виникло питання
Кулю шш всі (в основному) збирають на пижі, прикручуючи її...
А тепер саме питання...
Чи є сенс збирати кулю шш у пиж-контейнері.
Чи потрібно її прикручувати?
для контейнера треба кулю в діаметрі по поясках ~17,2-17,3, такі наче ніхто не робить.
можна каліберну 16, вона трохи менша, але буде більш менш.
якщо її не прикрутити, вона полетить без стабілізатора як схоче, якщо прикрутить, то як вона полетить з пелюстками?, думаю не дуже
я стріляв шш 20 к. з хвостовиком з пк 20 к. прикрученим, в пк "Рись", летить непогано, але з нею мудохатись довго як для пострілух
 

Igor_pol

Мисливець
Андрію, якщо я правильно розумію кулі шш (якщо підкаліберна) треба стабілізатор.
Каліберну також треба прикручувати, ,..
Виходячи з сказаного куля шш (підкаліберна) и ПК не сумісні?
 

Igor_pol

Мисливець
Для розуміння - питання стосуються для рушниці 12к (повний чок)
 
Зверху