Пуля моноліт 32 моноліт 28

saga

Новачок
Шановні форумчани хочу попробувати ці пулі))основному ціль кабан загонні полювання по копиту)підкажіть вкого є досвід з цими пулями які чоки вкручувати під цю пулю??????рушниця турецька Target kral 12 кл))дякую
 

Черный153

Мисливець
неплохие пули свое дело делают, но дорогие редиски. Я пользуюсь DUPO 28, брал красные и синие эти любят как написано на упакавке чоки , я стрелял с 0.5мм.
 

Шурик 5

Новачок
Из моего Армсана 612 хорошо полетели с 0,25 сужения.На 60 больших шагов 4 пробоины накрыл пачкой сигарет.
 

КДН

Слідопит
моноліт 32 одна з найкращих куль. летить чудово з 0.75 і 1 мм
 

Шурик 5

Новачок
Когда пристреливал,то сразу вкрутил 1мм,пуля ушла вниз влево,даже в а4 не попал.Потом вкрутил 0,5 чуть лучше но не так как хотелось бы,а с 0,25 самое оно,циллиндр даже не пробовал.
 

Дмитрий88

Мисливець
Использую монолит 32. Полуавтомат НЕО 12 пристрелян под нее. Использую как пулевой (короткий) ствол (610 мм), так и длинный (760 мм). Дульные сужения - от цилиндра до 0,5. Пулей очень доволен, замечаний нет.
 

Владимир75

Новачок
Стреляли этими патронами по мишени- пачке с под сигарет, пачку подперли сзади сухой сосновой доской толщиной 1 см. Расстояние 35 м, ружье Benelli Raffaello, сужение 1мм. Пуля пришла точно в центр пачки и пробив доску, застряла в лозняке сразу за мишенью. Диаметр лозины 3 см. Были неприятно удивлены, мягко говоря. Патроны Monolit 32 Magnum.
 
Перейду на рідну мову, може так краще для розуміння.
Що там поле - не видно і в мікроскоп.
Навіть ваше твердження не прояснює того - навіщо псувати дерева? І тим більше - цим хизуватися?
Те, що ви вчинили з деревом - не достойно мисливця.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Маю ТОЗ-34.

Звуження мого ТОЗ-34
На колодці клейма: 18.5, верхній 1.0, нижній 0.6
Замірювання показали:
Верхній - 17.52
Нижній - 17.88

Попав в точку прицілюваняя, відстань близько 25 м, це не так вже й багато!
Вихідний отвір 10 см.
Розміри, з сусіднього форуму!
 
Восени, по закінченні полювання, встановили на відстань 42 широких кроки( зійшлися на думці, що десь 40 метрів), пластикову 1,5 л пляшку вертикально. Перед крутим глиняним схилом - це про безпеку...
Стріляли 4 чи 5 чоловік, стоячи, з рук. Кулею. Кожен обирав сам патрон - але так вийшло, що всі стріляли фірмовими.
Премогла куля як на фото у пості зверху. По висоті точно в середину пляшки, на 2-3 см лівіше.
Інші в пляшку не влучили взагалі ;)
 
Зверху