Підбір рушниці

shkiper

Новачок
Підскажіть мій ріст 2м, хочу купити перше гладкоствольне ружйо, що може підійти ?
 

иж 18

Слідопит
Пойдите в магазин и подержите в руках ружья, и вам станет понятно, что да как. Магазинов хватает как комиссионных так и с новым оружием. Я у знакомого взял ружьё, и вскинул так я вообще не представляю как с таким ружьём я смог бы охотиться, он низкого роста и приклад укоротил. Можно амортизатором увеличить длину приклада, или под заказ сделать.
 

Dedushka

Снайпер
Підскажіть мій ріст 2м, хочу купити перше гладкоствольне ружйо, що може підійти ?
Это уже что Вам понравиться. Хоть полуавтомат или переломку. Что вам больше по душе то и покупайте. В этом советы не нужны. К примеру когда покупал себе ружье то купил то о котором и не думал))). ИЖ-43 точно не хотел покупать . А купил))). Пришел в магазин, понравилось и купил. ;) :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Підскажіть мій ріст 2м, хочу купити перше гладкоствольне ружйо, що може підійти ?
Рушниця може будь яка, то вже за смаком. Тут Вам потрібно вже на місці дивитися, а саме вже "прикидуйтесь" по прикладу.
 

Охотник77

Снайпер
Підскажіть мій ріст 2м, хочу купити першее в дереві ( пластик нерозглядав) гладкоствольне ружйо, що може підійти ?
Друже з такім ростом нерадив би взагалі розглядати совкопром (іжі/този) з рідним прикладом,бо добавкою тильника до весла проблему нерішиш,у іномарках вони хоть більш зручніші і можна обійтись заміною тильна на товщий,ц Якщо розглядаєш (пятизарядкі) радянщину/росію краще оминай стороною для неопитного вони непідійдуть-будуть розчарування,візьмти краще турка якщо небачиш сенсу вкладувать в дорогу італійську чи іншу зброю. Мені підходили тількі з високою планкою ( думаю знаєш що це) дрібнішим) товаришам лягали і з низькою. Бери 12 калібр і патрони з наважками дробу 32-36грам. Научишся влучно стіляти тоді будеш вичигерювать) спортивними патронами 24-28грам чи дрібнішими калібрами. Успіхів!
 
Останнє редагування:

shkiper

Новачок
Друже з такім ростом нерадив би взагалі розглядати совкопром (іжі/този) з рідним прикладом,бо добавкою тильника до весла проблему нерішиш,у іномарках вони хоть більш зручніші і можна обійтись заміною тильна на товщий,ц Якщо розглядаєш (пятизарядкі) радянщину/росію краще оминай стороною для неопитного вони непідійдуть-будуть розчарування,візьмти краще турка якщо небачиш сенсу вкладувать в дорогу італійську чи іншу зброю. Мені підходили тількі з високою планкою ( думаю знаєш що це) дрібнішим) товаришам лягали і з низькою. Бери 12 калібр і патрони з наважками дробу 32-36грам. Научишся влучно стіляти тоді будеш вичигерювать) спортивними патронами 24-28грам чи дрібнішими калібрами. Успіхів!
Думаю на щот франчі афініті, лягає класно, висока планка але десь 5 см треба удлінити приклад
 

Охотник77

Снайпер
Думаю на щот франчі афініті, лягає класно, висока планка але десь 5 см треба удлінити приклад
В знайомих є такі. Одну використовують і на охоті і на стенді,настріл за 2рокі вже йде на тисячі,ніякіх нарікань небуло. Як краще удлінять рішать тобі чи ставить тильник галошу чи добавку до самого прикладу
 

okhorly

Слідопит
Кроме роста надо учитывать пропорции тела, длину рук. Мой знакомый очень среднего роста наращивает приклады всегда на все свои ружья. Обратите внимание на ружья с прямым прикладом, к ним легче приспособиться.
 
Зверху