Підвіси для манків і тороки для дичі

UHIM

Мисливець
Підвіс отримав. Якість на висоті. Продавця рекомендую.
 

Yura_69

Новачок
Підвіс на три манки, плаваючий ціна - 500грн. Можливо доробити тороку в таких самих кольорах для комплекту.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось виконав нове замовлення, плетіння в трьох кольорах, підвіс плаваючий на три постійні манки і два додаткові які можна причіпляти і відчіпляти за потреби.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Давно хотів сплести підвіс отаким плетінням, на три маночки але можу доробити на 5. Також можливі варіації із завитушками можна зробити їх трошки не так, кому цікаво пишіть, ціна даного підвісу 600грн.
 

Вкладення

Не совсем корректно с Вашей стороны получается!!! Согласно правилам форума - если товар продан или в резерве, об этом сообщают в теме. А получилось так, что в теме резерва не было на подвес √ 3, я зарезервировал указанный товар, а уже спустя Вы сообщаете о том, что он продан. Потом сообщаете, что такой же Вы можете изготовить - но дороже. Менеджмент мягко говоря не совсем порядочный. Так не начинают свой хоть и маленький - но все же бизнес!!! Удачных продаж и приятных отношений с клиентом!!!
 

Yura_69

Новачок
Не совсем корректно с Вашей стороны получается!!! Согласно правилам форума - если товар продан или в резерве, об этом сообщают в теме. А получилось так, что в теме резерва не было на подвес √ 3, я зарезервировал указанный товар, а уже спустя Вы сообщаете о том, что он продан. Потом сообщаете, что такой же Вы можете изготовить - но дороже. Менеджмент мягко говоря не совсем порядочный. Так не начинают свой хоть и маленький - но все же бизнес!!! Удачных продаж и приятных отношений с клиентом!!!
Ну не завжди є час писати що продано а що ні, і до того ж я вам все написав в приватній переписці, що підвіс продав сьогодні зранку, так як був на роботі то не мав змоги відмітити що він проданий, потім питання за ціну, так по такій ціні був один підвіс і якщо ви подивитесь на фото то початкова ціна даного підвісу була 300грн, те що я зробив знижку на даний підвіс це не означає що я буду робити такіж підвіси по ціні із знижками. Я вам в приватні повідомлення адекватно все розповів а ви відразу починаєте говорити про мою некомпетентність
 

Yura_69

Новачок
Торока на 5 голів пернатої дичі, чіпляється на патронташ, ціна-150грн, можлива інша кількість петель і інший колір.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Попередня торока на патронташ продана. В наявності ідентична але на 6 петель, ціна 150грн.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Торока на патронташ для пернатої дичини на 6 голів продана. Є такого ж типу торока але на 8 голів пернатої дичі-цін 170грн.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Патріотичний підвіс, виконаний у кольорах державного прапора України. Потім буде дороблено два кріплення для петель які можна буде знімати і використовувати підвіс з 1-3 манками.
 

Вкладення

Зверху