Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12

Geco

Новачок
Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12
Потрібно добре о
Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12
Залежить від ціни, зовнішній вигляд, подутість ствола, можна відчути на дотик якщо вона була і виправлена, а так важкувато але досить популярний ружик з ссср, зараз багато сучасної зброї яка буде на багато краща все залежить від гаманця, а взагалі краще, щоб глянув толковий мисливець бо 2 фото мало.
 

Geco

Новачок
Може 3000, як варіант такого відбитку від гільзи на лобі колодки не буде:) та й то я так оптимістично дописав, може він 300 настрел в.
 

Geco

Новачок
71 року, ціна 15000грн, приклад цевйо новодєл, вороніння рідне, в норм. Стані
Ну якщо воно не лежало то по 100 патронів в рік, мінімум 5000 тисяч точно є, але десь читав що його ресурс під 8000 тисяч, якщо це перша рушниція можливо потрібно глянути в бік іномарок, 500 баксів дорого, за 1500 можна взяти круту рушницю, моя думка така або докласти і купити щось толкове і не спішить полювання в цьому році точно не буде, а наступного року ще треба дожить то під обирають грошинят і взять якогось бюджетного італійця навіть бу там і внукам залишеться, а не скуповувати мотлох, хоча в самого є рушниці ссср і робочі та всеоднд навіщо Вам рушниця якій пів століття.
 

Schmied

Слідопит
Є приклад і зовн. Вигляд стволів
Я Вам так скажу. Если человек хочет продать в данном случае ружье, то не скупится на фото. Данный же персонаж на сайте хотганс неохотно выдает фото ружья, а только лепит легенды про то, что ружье деда. Это мне поведал знакомый в частной беседе,так как тоже звонил по ружью .Ружье однозначно нужно смотреть вживую или иметь массу норм фото.В данном случае по предоставленным фото Вам на форуме не ответят: брать или нет! Разве пользователь хотганс......
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Підскажіть будьласка чи варто брати такий іж 12
Во первых внимательно осмотрите внутреннее состояние стволов за патронником, там скорее всего может быть сыпь - это выглядит, как точечки которые сделали иголочкой и они не оттираются.
Второе - это сверловка ствола 18,2 мм (практически 13 калибр) на практике означает одно, что патроны (из обычной пластиковой гильзы) с навеской более 30 грамм будут ощутимо бить в плечо, для больших навесок нужно искать папковые гильз ы. Мое мнение, что такая сверловка ствола устарела и не соответствует современным тенденциям.
Из бокфлинтов я бы рекомендовал взять АТА АРМС СП.
третье посмотрите приклад он скорее всего был треснут и склеен в районе предохранителя.
ИЖ12 нужно брать в 16 калибре в идеальном состоянии
ИМХО
 
Зверху