Рабочий скинер

turenko

Мисливець
Продам свой скинер. Очень удобный в руке. Клинок Х12МФ, спуски прямые, отполированные в зеркало, сведен в 0.3, HRC 60 ед., рукоять накладная, айронвуд+темнозеленая микарта, заклёпки бронза. Не заточен, перед отправкой заточу до резания бумаги. Ножны кожа, свободный подвес, идут в комплекте. Хочу 1600 грн. 0976792349.
 

Вкладення

Останнє редагування:

turenko

Мисливець
Нож поехал к Николаю в Николаев на смотрины. Так что пока в резерве.
 

turenko

Мисливець
Друзі, будьте обережні, шахрай!!! Нестеренко Микола Анатолійович, м. Миколаїв, тел. 0996724897.
Зателефонував, сказав, що йому сподобався ніж, має намір придбати його. По фото його все влаштовувало, хотів потримати в руках. По розмові порядний чоловік. Але попросив відправити ніж не наложеним платежем, а як посилку, а він там подивиться, якщо все як на фото, то перекине гроші на карту, щоб доставка була дешевшою. Сказав, що живе скрутно, грошей не має, я йому ще зробив хорошу скидку. Коротше, ніж забрав гроші не скинув, на телефон не відповідає.
 

Гобой

Снайпер
Друзі, будьте обережні, шахрай!!! Нестеренко Микола Анатолійович, м. Миколаїв, тел. 0996724897.
Зателефонував, сказав, що йому сподобався ніж, має намір придбати його. По фото його все влаштовувало, хотів потримати в руках. По розмові порядний чоловік. Але попросив відправити ніж не наложеним платежем, а як посилку, а він там подивиться, якщо все як на фото, то перекине гроші на карту, щоб доставка була дешевшою. Сказав, що живе скрутно, грошей не має, я йому ще зробив хорошу скидку. Коротше, ніж забрав гроші не скинув, на телефон не відповідає.
Очень жаль что так случилось, но от части Вы сами виноваты. Я так понимаю резерв был в тел режиме.
Не надо было указывать номер тел в обьявлении, таким образом можно было бы отфильтровать не участников форума, и иметь хоть какие то гарантии порядочности форумчанина. Если заказ делается в теме, а не по телефону, то вы видите хоть примерно человека.
А так он мог быть простым гостем на форуме.
Резерв- тема.
 
Останнє редагування:

Fonex

Снайпер
Друзі, будьте обережні, шахрай!!! Нестеренко Микола Анатолійович, м. Миколаїв, тел. 0996724897.
Зателефонував, сказав, що йому сподобався ніж, має намір придбати його. По фото його все влаштовувало, хотів потримати в руках. По розмові порядний чоловік. Але попросив відправити ніж не наложеним платежем, а як посилку, а він там подивиться, якщо все як на фото, то перекине гроші на карту, щоб доставка була дешевшою. Сказав, що живе скрутно, грошей не має, я йому ще зробив хорошу скидку. Коротше, ніж забрав гроші не скинув, на телефон не відповідає.
Жаль, что хороший нож, отвратительным способом, оказался в руках чудака на букву "М"...
 

turenko

Мисливець
Я вже майже змирився. Можливо людині дійсно потрібний мисливський ніж, але змоги купити не має. Нехай користується на здоров'я.
П.С. але більше так нехай не робить. Якщо сказав би правду, можливо і подарував би ніж за символічну плату, а так лише неприємні спогади,ГАД, про себе залишив.
 

Мишко К36

Слідопит
Я вже майже змирився. Можливо людині дійсно потрібний мисливський ніж, але змоги купити не має. Нехай користується на здоров'я.
П.С. але більше так нехай не робить. Якщо сказав би правду, можливо і подарував би ніж за символічну плату, а так лише неприємні спогади,ГАД, про себе залишив.
Слова достойні Поваги!
Вам повернеться з вторицею!
 

василь довжик

Слідопит
Ось і маєм,повагу один до одного.За таких бидло одиниць все суспільство на стрьомі.
Зроби добро і чекай ......!
На собі знаю,що в теперішнім світу довіряти це безглуздо.
Ідеш людині на уступки а вона тобі на дай на голову....
 

Злюка Бобер

Мисливець
Ох и пидор покупатель,других слов и не подобрать...Как так можно? Тварь мелочная...Сижу,читаю,а у самого кошки на душе скребут...Обоссать и утопить.
 
Зверху