Ракушки чучела голуба Вяхиря напівкорпусні недорого!

oliver

Слідопит
Довжина 40 см , ширина 15 см. Ні. Не менші за спортпласт. Розміри реалістичні, як в голуба живого.
 

hnat

Мисливець
Чучела вже відпрацювали на полюванні. Голуб сідав на ура.
 

oliver

Слідопит
Щиро дякую за Ваш відзив. Чучала прцюють добре.
 

markel081

Новачок
Я купил у ТС 5 штук.
Визуально очень хороши.
Олег, чучела уток будут?
Мы договаривались, что я буду спрашивать))
 

oliver

Слідопит
markel081, спасибо. Да, образцы чучел уток, чирков и гусей уже в дороге. Вместе со второй партией голубей. Посмотрим, что предлагает производитель, покумекаем, посчитаем, посоветуемся. И примем решение.
 

oliver

Слідопит
Чучала голуба наступний прихід вже в дорозі, очікуємо на цьому тижні.
Є можливість робити резерви. 0672080074 Олег
 

homa0777

Мисливець
Привіт, замовляв 10-ть.
Задоволений на сто....
Звіт писав на ФБ в групу ,,Мисливці на дозвіллі''.
Коротше....працюють як книжка пише...
По якості супер, практичні, легкі та кампактні...ну супер.
Резервую 20 шт. бо кум засердився що я йому одразу несказав...
Олеже як будуть то дай знати одразу.
Все, резерв 20 штук.
 

oliver

Слідопит
Ок. Домовилися. резерв 20 штук. Очікую на цьому тижні. Сьогодні буду взнавати точніше.
Але підгадайте Ваші реквізити на відправку, можна в особистому. Дякую.
 

oliver

Слідопит
Вітаю, друзі. Вчора нарешті заїхала нова партія чучал Вяхиря Припутня.
Велику частину вже відправив резервіствм. (хто записувався раніше).
І ще залишилися трохи у вільному доступі. Тому запрошую, хто потребує підвищити якість та результативність полювання на голуба, замовляйте.


Також нагадаю, що маю в наявності тримачі для стволів у сейфах.
От такі
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Тримачі-роликові-для-стволів-в-сейфі.69547/

Пишіть тут, чи в особистому, чи телефонуйте 0672080074 Олег Тернопіль.
 

homa0777

Мисливець
Вітаю, друзі. Вчора нарешті заїхала нова партія чучал Вяхиря Припутня.
Велику частину вже відправив резервіствм. (хто записувався раніше).
І ще залишилися трохи у вільному доступі. Тому запрошую, хто потребує підвищити якість та результативність полювання на голуба, замовляйте.


Також нагадаю, що маю в наявності тримачі для стволів у сейфах.
От такі
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Тримачі-роликові-для-стволів-в-сейфі.69547/

Пишіть тут, чи в особистому, чи телефонуйте 0672080074 Олег Тернопіль.
Передаю вдячність від кума, за оперативність та скидку...
Дякую.
 

oliver

Слідопит
Саша, дякую Вам з кумом. Вдалих Вам нальотів Припутня.
 

oliver

Слідопит
Вітаю, друзі.

Після продажу першої партії надходить багато відзивів про хорошу роботу чучал. Кажуть, голуб реагує, підлітає і сідає поміж чучал.
Люди спробували і тепер я отримую від них повторні замовлення вже на більші кількості.


Тому запрошую, хто потребує підвищити якість та результативність полювання на голуба, замовляйте.

Пишіть тут, чи в особистому, чи телефонуйте 0672080074 Олег Тернопіль.

Також нагадаю, що маю в наявності тримачі для стволів у сейфах.
От такі
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Тримачі-роликові-для-стволів-в-сейфі.69547/
 
Враховуючи, що качки в теренах в яких полювали в минулі роки майже немає, а вяхірь присутній в кількості, вирішив трохи змінити профіль полювання.
Розглядав різні види чучал на голуба, тому що просто виїхати (був два рази) на прольот- то до одного місця.
Хоча маю на качку підсадні Фреда Зінка і дві махалки вже шість років і просто балдею від їх роботи (польовання стало просто паньским), дуже скептично ставився до скорлупок і відгуків про них.
Замовив в пана Олега 9 штук на пробу( подобається число), не будуть працювати- не вилика втрата....
Після другого полювання мені стало шкода вяхірів.....
Тож сама обережна птиця...
Підлітають на пару метрів, сідають в середину, навіть ведуться стайки по 3 - 4 голуба.
Стали спускатися нижче, а то літають в кисневих масках...
З того всього дозамовив ще 25 штук вчора в пана Олега ( собі ще 10 та колегові - 15).
Чим більше чучал, тим більшу стаю можна посадити...
То не реклама на замовлення чужого товару- то дійсність.
Пане Олег, Респект і Уважуха.
З повагою, Олександр.
P.S. Самі скорлупки красиві та якісні.
 

SlavaTT

Новачок
Купил 12 шт. Скажу что раскраска не плохая, материал дешевый (как сапоги с пены), пара чучел стоит как на базаре один такие сапоги. Должно бы стоить несколько дешевле. Спорт-пласт в сравнении с ними все-же по-лучше, более реалистичен, хотя и дороже. Беру оба вида, складываю Спорт-пласт вперемешку с этими тапками, один в один, что-бы не терлись :)
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит
Враховуючи, що качки в теренах в яких полювали в минулі роки майже немає, а вяхірь присутній в кількості, вирішив трохи змінити профіль полювання.
Розглядав різні види чучал на голуба, тому що просто виїхати (був два рази) на прольот- то до одного місця.
Хоча маю на качку підсадні Фреда Зінка і дві махалки вже шість років і просто балдею від їх роботи (польовання стало просто паньским), дуже скептично ставився до скорлупок і відгуків про них.
Замовив в пана Олега 9 штук на пробу( подобається число), не будуть працювати- не вилика втрата....
Після другого полювання мені стало шкода вяхірів.....
Тож сама обережна птиця...
Підлітають на пару метрів, сідають в середину, навіть ведуться стайки по 3 - 4 голуба.
Стали спускатися нижче, а то літають в кисневих масках...
З того всього дозамовив ще 25 штук вчора в пана Олега ( собі ще 10 та колегові - 15).
Чим більше чучал, тим більшу стаю можна посадити...
То не реклама на замовлення чужого товару- то дійсність.
Пане Олег, Респект і Уважуха.
З повагою, Олександр.
P.S. Самі скорлупки красиві та якісні.
Олександр, дякую за відзив. Приємно є з Вами спілкуватись. Радий, що Ви пізнали радість та отримали величезне задоволення від полювання ня Вяхиря.
Прошу вибачення, що сплутав номер відділення НП в двох останніх відправленнях, замотався з відправками.
Бажаю результативних полювань та шикарних нальотів Припутня.
 
Олександр, дякую за відзив. Приємно є з Вами спілкуватись. Радий, що Ви пізнали радість та отримали величезне задоволення від полювання ня Вяхиря.
Прошу вибачення, що сплутав номер відділення НП в двох останніх відправленнях, замотався з відправками.
Бажаю результативних полювань та шикарних нальотів Припутня.
Доброго дня!
Пане Олеже, дарма вибачаєтесь,але дякую.
В першу чергу винні працівники НП. Вони ж бачать з яким відділенням отримувач працює більше всього. І мали б перепитати ( то з мого досвіду).
Ну, а взагалі все добре, з нетерпінням чекаю суботи.
Заставлю пів стирні ракушками- результат має бути неперевершений.....
З повагою, Олександр.
 
Зверху