Ракушки чучела голуба Вяхиря напівкорпусні недорого!

oliver

Слідопит
на тій відстані, коли голуб починає розрізняти цей штир, він зобовязаний вже вертикально падати піся Вашого пострілу.
тобто жодного додаткового маскування штиря я не використовую. Мені голуби сідали на той самий соняшник, під яким я маскувався.
Якби пес (в кума позичений) не порухався від такої наглості, то я міг би взяти того голуба рукою за ноги.
А фото маю ще. Згодом виставлю, бо біжу...
 

Kapitan

Снайпер
По Вашим наблюдениям выступающий штырь на спине ракушек вяхирей не отпугивает или его необходимо маскировать?
П.С. Достойное фото!
Если голуби собираются подсаживатся то этот штырь можно и красным нарисовать, голубь всеравно подсядет. Ну а если нет то...... Я например колышки втыкаю только когда сильный ветер. А так, что в поле просто раскидываю по полю, что в подсолнухе просто ложу на шляпу. Без колышков меньше времени идет на расстановку и на сборы. У китайских один минус. Они очень легкие, и бывает в сильный ветер их раскидывает по всему полю, но это если вы их сразу не прикололи, а ветер начался внезапно.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Если можно, отпишу...
Нет, не отпугивает,Вадим!
на тій відстані, коли голуб починає розрізняти цей штир, він зобовязаний вже вертикально падати піся Вашого пострілу.
тобто жодного додаткового маскування штиря я не використовую. Мені голуби сідали на той самий соняшник, під яким я маскувався.
Якби пес (в кума позичений) не порухався від такої наглості, то я міг би взяти того голуба рукою за ноги.
А фото маю ще. Згодом виставлю, бо біжу...
Если голуби собираются подсаживатся то этот штырь можно и красным нарисовать, голубь всеравно подсядет. Ну а если нет то...... Я например колышки втыкаю только когда сильный ветер. А так, что в поле просто раскидываю по полю, что в подсолнухе просто ложу на шляпу. Без колышков меньше времени идет на расстановку и на сборы. У китайских один минус. Они очень легкие, и бывает в сильный ветер их раскидывает по всему полю, но это если вы их сразу не прикололи, а ветер начался внезапно.
Учту, спасибо!
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит
Так. Ціна не змінилася.
 

oliver

Слідопит
П.С. Достойное фото!
Це також заслуга чучел. Якби ще стріляв завжди влучно, то норма була б здобута значно швидше):):):)
Тут також по стерні дискованій я розкидав чучела без колишків. Погоджуюся з Капітаном, це швидко та зручно, коли вітер не сильний.
IMG_4881 50%.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Це також заслуга чучел. Якби ще стріляв завжди влучно, то норма була б здобута значно швидше):):):)
Тут також по стерні дискованій я розкидав чучела без колишків. Погоджуюся з Капітаном, це швидко та зручно, коли вітер не сильний.
Переглянути вкладення 565822
Хоть бы уже охоту быстрей открывали...
 

solt

Новачок
Доброго дня шановне товариство. Шановний Oliver , щиро вдячний за швидку відправку, якісний товар.
Нехай щастить.
 

oliver

Слідопит
Доброго дня шановне товариство. Шановний Oliver , щиро вдячний за швидку відправку, якісний товар.
Нехай щастить.
Олександр, дякую і Вам. За покупку і за відгук хороший. Бажаю влучних пострілів, бо вдалі нальоти з таким чучелами Вам тепер гарантовано)))).
 

Varjag229

Слідопит
Пане Олеже, доброго дня!
Прошу 10 ракушок припутня.
Реквізити на оплату пришліть у приватні повідомлення.
 

oliver

Слідопит
Пане Олеже, доброго дня!
Прошу 10 ракушок припутня.
Реквізити на оплату пришліть у приватні повідомлення.
Вітаю, Генадій. Замовлення прийняв. реквізити в особистому листуванні.
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит
Зверху