Резолюція учасників круглого столу "Закордонний досвід та розвиток мисливського господарства в Украї

Чи вважаєте Ви дані пропозиції дієвими та ефективними


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    13

oleksandr420

Новачок
Я туда не ездил и там не охотился. Привел, как пример. В том коллективе охотится мой товарищ, по этому знаю не по наслышке.
Охочусь в своем обходе, все есть, в том году, сам, с поля поднял 9 ушастых, взял 1 ( мало зайца?)
Но есть и "минусы", попробуй доказать что в январе, будеш охотить лису. Разрешение выдают (по спискам) владельцам норных (дипломированных) собак. Бились,бились, ни чего не добились (официально), хотя собаки есть (были, хозяин собак раздал, перед отправкой в АТО), но они состоят на учете в другом районе. Нашли выход из положения....
А при охоте на ушастого, камыш и балки не пропускаем, если есть "рыжая" валим, столько, сколько выскочит.
В том сезоне, собаку "копали" с 16.30 до 20.00, в четвером, но рыжую взяли, грех было отпускать, ведь собакен старался.
Насчет разрешения, то это стандартная ситуация поскольку лень им чтото проверять и следить что происходит в угодьях, проще не дать разрешение. И никого не интересует борьба с хищником и то что охотников с норными на охоту ведёт исключительно страсть к данному виду охоты (шкуры ничего не стоят, мясо только собакам раздать). А копали то вы ещё немного, бывает что раскапываешь и по два дня а наночь оставляеш фуфайку на случай что есле откопается чтоб было где утра дождаться. А бывает что и не откапываеш. И после, особенно январско-февральских охот ( когда лисы в норах сидят от 2 до 5 штук) лечиш собак неделями. А ещё бывает что при поиске нор или по дороге к норе какое-то га...но из так называемых местных хозяев угодий начинает обвинять что мол кабанов гоняеш (в одиночку) иногда приходится и в еб...ло двинуть (что неможет не огорчать, и настроение портит). В общем прелестей данного вида охоты много а людей ею занимающихся меньше.
 
Останнє редагування:

БИГЛЕМАН

Снайпер
ні. навпаки, це полювання також, також процес спілкування з природою. знищуючи сіру ворону я не лише рятую фазана. качку, куріпку та зайця, а й інших птахів та тварин, те ж і з бродячими собаками.

маю освіту біолога, також з 2008 року працюю екологом у районі. то де ж ці знання використовувати, я не тут.

у мене в районі багато бригад мисливців, але чисельність лиса в районі не рівномірно однакова - достатньо не боротись з великою кількістю, а просто підтримувати чисельність на низькому рівні, ци впливає і на кількість дичини і на епізоотичне благополуччя. на території моєї первинки за останні 10 років - 1 випадок сказу, на території с. Червоне (18 км від мене через річку П.Буг), щороку 2-3 випадки.
дурним я вважаю те, коли людина хоче поспілкуватись з природою і разом з тим хоче мати там паркінг, кемпінг, мангал та інші блага цивілізації, це те саме, що в кімнаті замість підлоги ростиме газон.
нет, нужно что бы всё было обосрано и на обочине жрать сало с самогоном и луком на капоте ....вот это красЫво и прЫрода... а полянка с подъездом. шлагбаумом и мангалом - це НЭ хАрАшО.
хорошо идти и думать чтобы в машину не залезли... чтобы собака лапы не порезала...
тут мнений может быть много, а всё кругом колхозное и всё кругом -ничьё... нет хозяина - нет дичи...
насчёт лиса --- я несколько раз был в таких хозяйствах - добыл лиса - лицензия в подарок!! это - мотивация.....
 

Hovarf

Слідопит
Шановні колеги, в даній темі постійно проскакує вислів- "приватні угіддя". Але ж в нас в Україні приватних угідь нема. Наскільки мені відомо, всі мисливські угіддя надаються в користування рішенням обласних рад юридичним , або фізичним особам терміном до 50 років . Але ж надаються в користування, а не продаються довічно. Причому з конкретно вказаним терміном. Тобто через 49 років ці угіддя, теоретично, можуть бути забрані і надані в користування іншому користувачу. Справа в тому , що "власники" цих так званих "приватних" угідь вже настільки впевнені в тому, що ця земля та ліс, - все це вже їхнє до кінця віку, що мимоволі і ми , мисливці, чомусь називаємо їх - приватними угіддями. Чи може я в чомусь не правий?
 

oleksandr420

Новачок
Шановні колеги, в даній темі постійно проскакує вислів- "приватні угіддя". Але ж в нас в Україні приватних угідь нема. Наскільки мені відомо, всі мисливські угіддя надаються в користування рішенням обласних рад юридичним , або фізичним особам терміном до 50 років . Але ж надаються в користування, а не продаються довічно. Причому з конкретно вказаним терміном. Тобто через 49 років ці угіддя, теоретично, можуть бути забрані і надані в користування іншому користувачу. Справа в тому , що "власники" цих так званих "приватних" угідь вже настільки впевнені в тому, що ця земля та ліс, - все це вже їхнє до кінця віку, що мимоволі і ми , мисливці, чомусь називаємо їх - приватними угіддями. Чи може я в чомусь не правий?
Шановний колего. Ці угіддя називають приватними тому що їх орендує приватна особа а не якась безліка організація. Цей вислів образний так само як и то що власника магазина або сьемної квартири називають хозяином (не тому що він е поміщиком а продавці чи квартирозьемники його раби, а тому що це образний вислів). Не треба шукати в усему слід олігархів, корупціонерів та продажних чиновників. Їх звісно хватає, но це не відноситься до цього висловлювання.
 
Зверху