Ремонт ТОЗ 34

Tankist99

Мисливець
Придбав зброю та з’явився шат стволів поміряв щупом 0,05мм що робить?
Або дайте будь-ласка контакти майстера в Сумській обл.
 
Між пластиною і колодкою ставлять прокладку. В неті є багато детальних відео як це роблять. Та якщо Ви в зброярстві новачок - віддайте краще майстру, бо є нюанси.
 

Tankist99

Мисливець
Між пластиною і колодкою ставлять прокладку. В неті є багато детальних відео як це роблять. Та якщо Ви в зброярстві новачок - віддайте краще майстру, бо є нюанси.
Прокладку я ставив, вирізав з фольги але вона не підходе вона здавлюється і шат знову появляється поставив прокладку з банки вона товста стволи не закриваються, бачив відео шо ту прокладку нада наждачкою сточить на нижньому стволі шоб закривались.
 
Тоді простіше буде. Жесть з нержавіючої сталі. Алюмінію на довго не вистачить, він м'який і бистро розплющеться під натиском патрона в момент пострілу.
 
Колись знайомому ставив прокладку на ТОЗ. На його рушницю підійшла жесть ось з таких тарілок для годування тварин. Можна знайти щось подібне в магазині "Все по 5 грн" чи щось подібне. Головне те, що відома товщина прокладки, а там вже потрібно включити винахідливість і фантазію.
20210115_130710.jpg
 

Бобер 45

Новачок
Делал себе сам ,мне подошла прокладка с (пивной банки жестяной)но немного пришлось сточить и помучиться чтобы вырезать форму!!А так все это можно сделать самому,но если есть хороший Мастер то лучше ему!
 

Tankist99

Мисливець
Делал себе сам ,мне подошла прокладка с (пивной банки жестяной)но немного пришлось сточить и помучиться чтобы вырезать форму!!А так все это можно сделать самому,но если есть хороший Мастер то лучше ему!
Для мене не підійшла пивна банка, не такий великий шат був, коли поставив з пивної банки стволи не міг закрить. Тоді я почав шукать в Інтернеті листи нержавєйки товщиною 0,05мм, знайшовши заказав одразу вирізав форму і все харашо вроді.
 

Степанович 2

Снайпер
То для чого вам тепер майстер? Якщо сам виявив шат, а тепер, після ремонту, він зник і все функціонує справно, то і все добре має бути.
 
Зверху