Реставрация стволов

Тема у розділі 'послуги майстерні', створена користувачем absolut, 3 січ 2019.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. absolut

absolut Новачок

Доброго всем времени суток!
    В руках ИЖ-58 mae in USSR. Покупал с рук у одного "суперохотника" и сыпь в стволах (небольшая в правом и чуть больше в левом) морально меня мучает, а при чистке и физически)) Может кто знает и подскажет восстанавливают ли стволы от сыпи, как и кто может помочь в этом?

2. Safari
  3. old hunter

old hunter Мисливець

Есть такой способ, его делают перед продажей ружья (не очень порядочные люди).
    Если сыпь не большая, не заморачивайтесь. Но нужен регулярный уход за стволами и будет порядок.

Andrey 777, istomin88 та Ohotnik47 подобається це.
  4. Mechanik

Mechanik Снайпер

Сип в стволах. Начальний етап корозії металів, внаслідок агресивної дії, продуктів згорання пороху.
    Відновити стволи до дзеркала, вже не вдасться. Хіба що, шустувати стволи. Але не варто цього робити, і це вже інша тема.
    Зупинити сип в стволах, можна. Це і є головне. Яким чином?
    Завжди чистити зброю, після полювання. Незалежно від Ващої втомленності, чи не бажання, це робити.
    Методи чистки зброї, у кожного свої.
    Якщо сип не зупинити вчасно, далі підуть - раковини.
    А ще далі за раковинами ... рушниця може зайняти своє місце на гвоздику, перед ліжком.

Останнє редагування: 3 січ 2019
    Andrey 777 та Ohotnik47 подобається це.
  5. vanhant

vanhant ветеран форуму надійна команда

Ціна , на сам перед дуже багато чого значить

6. Mechanik

Mechanik Снайпер

Пане Владимир Мурзин я не буду з Вами вступати в суперечки та дискусію. Зайве це, все.
    Якщо у мисливця є бажання зберегтти рушницю від подальшого розвитку корозіїї в стволах (сип) то єдиний вихід - ВЧАСНО ЧИСТИТИ ЗБРОЮ
    Не залежно, стволи хромовані, чи не хромовані, при належному догляду за рушницею, СИП не ПРОГРЕСУЄ в подальшому.
    Головне правило при таких хворобах стволів - ЧИСТОТА . Все решта - дрібниці.

P.S. Років з десять тому назад, знайшов одному чоловікові досить хорошу МЦ 21-12, але з невеликою сипкою за патронником.
    І по сьогодняшній день, чоловік полює з цією рушницею, з такою ж самою сипкою, при настрілі до 500 набоїв за 1 рік.
    Правда, вороніння вже геть підтерте.

Ohotnik47, Кальян та 1gena73 подобається це.
  7. Arsenfresh

Arsenfresh Мисливець

Підтримую Механіка, я особисто купив 5 років тому МЦ21-12 в свого сусіда старого мисливця рушниця 1972р. виробництва був легенький сипок за патроником, в рік я випалюю від 600-800 патронів, і після кожного полювання чищу, якщо не чищу зразу тоді заливаю в ствол масло і на другий день чищу. І до речі цього року звернув увагу що сипок за ці роки не прогресує, ще і здивувався скільки разів під дощ, сніг попадав, постійно по болотах де волога, бруд. Так що Панове, робіть висновки!

Andrey 777, Корнилов та Mechanik подобається це.
  8. Цим чистити щоб не допустити подальшої сипі

9. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Маслом і руками!)))

перевозник николай та Корнилов подобається це.
  10. Яке саме масло?

11. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Купи синтетику автомобільну. Дешево і сердито. Але якшо сип в нехромованих стволах можна зупинити, то під хромом це зробити важко, а моє імхо що неможливо.

12. валентин 65

валентин 65 Мисливець

Масло локтевого сгиба:D:p:cool:. Надо бы ввести "смайлик" ,что-б небыло грустно от таких вопросов:cool:С ув.

13. tyrist 1945

tyrist 1945 Тигр

Людина починаючий мисливець, і питання цілком закономірні.

Вік71 та Корнилов подобається це.
  14. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Слідопит

Недавно видел одно ружье 2018 года с настрелом одна пачка, хозяин охотник от бога после охоты в мокром чехле ружье поставил на 9 месяцев в сейф, зрелище не для слабонервных.буду в гостях у него сфоткаю.

15. томка

томка Слідопит

И очччень интересно,что за ружьё?!:oops:

16. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Слідопит

Хугла

17. Вік71

Вік71 Снайпер

100 % ! Всi колись задавали подiбнi питання. Я пригадую,як багато рокiв тому ,коли починав полювати -дiставав всiх одним i тим самим питанням : яке випередження брати, щоб попасти в качку. Тепер якось над тим i не задумуюсь :)

Виталя, Andrey 777 та krushinski00 подобається це.
  18. Виталя

Виталя Новачок

Согласен с вами на все 100.Трепал мне нервы такой вопрос! Но со временем всё стало на свои места!

Поділитися цією сторінкою

Графф