Ресурс гладкоствольного ружья и стрельба пулей

БМ-16

Мисливець
В переломке выплюнуло бы через ствол.
Какие гарантии? С чего вы взяли что вылюнет а не раздует? Откуда вы знаете сколько пороховых газов, вернее какое давление было в данный момент на пулю? Да, не спорю о том что она могла и вылететь из ствола переломки но практика показует обратное.
 

huntumy

Зброяр
Нічого там би не роздуло, кулю виштовхало б і все. ВІдчого роздуло , газів то немає;)
Все верно.
Замедленное горение пороха. Сработала инерционная пружина повернув лишь личину а газы вытолкнули затвор.
Даже если бы пуля в переломке застряла все равно выдуло бы мимо обтюратора. Бывало и такое. Раздуть ствол пуки мало.
Есть такие термины как предел текучести, предел прочности. Вот там 38хн3мфа имеет не малые цифры на разрушение.
 

ATIS

Снайпер
Откуда вы знаете сколько пороховых газов, вернее какое давление было в данный момент на пулю?
Тиску небуло бо гази не змогли проштовхнути кулю через ствол
практика показует обратное.
Наведіть приклад
 

huntumy

Зброяр
Какие гарантии? С чего вы взяли что вылюнет а не раздует? Откуда вы знаете сколько пороховых газов, вернее какое давление было в данный момент на пулю? Да, не спорю о том что она могла и вылететь из ствола переломки но практика показует обратное.
Предел прочности свинца в разы меньше оружейной стали. Это если грубо и чтобы понятно.
 

ATIS

Снайпер
От тож що МОЖЛИВО!
В любому випадку стволу нічого не було б. Кулю запхало на таку відстань скільки б хватило газу, до середини то до середини, могло і випхати якщо газу більше. Ви розумієте що якщо не хватило газу вибхати кулю з ствола то від чого має роздути. В автоматі газ стравило через вікно затвору а вдводулці просто кулю пропхало б і все. Добре. Якщо б патрон спрацював штатно то що дводулку, по вашому, теж має піддути? Там газів ще більше, нафіг пхати кулю тра дути ствол.........
 

БМ-16

Мисливець
Тиску небуло бо гази не змогли проштовхнути кулю через ствол
А де тиск дівся? Він же був, кулю з патрона щось випхало, при тому що гільза не розвальцована. Уявіть тепер що затвор не спрацював:eek: і гільзу не викинуло.
 

ATIS

Снайпер
А його і не було, який може нагнати тиск капсуль. Був би то шріт а не куля вийшло б все з ствола.
Якщо б патрон спрацював штатно то що дводулку, по вашому, теж має піддути? Там газів ще більше, нафіг пхати кулю тра дути ствол.........
Я вам задав питання, хочу почути відповідь?
 

БМ-16

Мисливець
Посмотри видео выше. Там есть ответы на многие вопросы на примере ИЖ-18.
Генацвали дарагой я єто видео уже видел, вах.:D:) Ну а если серьезно, то ситуации о которой мы ведём дискуссию там нет. Я понимаю что броня сильна и танки наши быстры, это я про ружья :), но ружйишко он привязывает к деревянной конструкции:eek:. Чего так? В руци берём щеку к прикладу:D:D:D и агонь. Ааааа не безопасно, сцыт, страшно, и правельно потому что знает есть шанс остаться без рук.
 

БМ-16

Мисливець
який може нагнати тиск капсуль.
А звідки ви взяли що тільки капсюль спрацював а не частина пороху? По вашому капсюль спрможній виштовхнути кулю не розкривши закатку гільзи і прогнати її через весь ствол аж до звуженя?
 

ATIS

Снайпер
Замітьте це ж напіавтомат,а гази чомусь не стравило через вікно затвору, а що було б з дводулкою:D:D:D:D
 

ATIS

Снайпер
А звідки ви взяли що тільки капсюль спрацював а не частина пороху? По вашому капсюль спрможній виштовхнути кулю не розкривши закатку гільзи і прогнати її через весь ствол аж до звуженя?
Так, капсуль жевело виштовхував зі ствола снаряд шроту в 32 грами, в молодості пробував особисто;)
 
Зверху