Розмір дробі та кількість в патроні

Mykola STARyy

Снайпер
Шановний Агровесте! Запішіться до якогость стілецько-стендового клубу, або так на стенди походіть, хай Вас навчать трошки навичкам стрільби із дробової зброї. І буде Вам щастя навіть із снарядом 18 г шроту! ;)
П.С. І ще: я всі набої споряджував сам і обов'язково пристрілював!
:D:D:D
В Великому Житині цих клубів-стендів на кожному кроці неміряно.;)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Коллеги предлагаю взглянуть на вопрос с другой стороны: наш друг В. Борейка все активнее поднимает вопрос о запрете свинцовой дроби, сетуя на загрязнение свинцом водоемов, в том числе - и используемых для питьевого водоснабжения населения.
Проводимые проверки нередко подтверждают наличие в воде солей свинца.
Мы же, вместо того, чтобы научиться стрелять как спортсмены или охотники-профессионалы, стремимся любой ценой "завалить того бекаса-перепела-и т.д." не умением, а массой выпущенной в природу отравы, из которой - не факт! - что хоть часть таки попадет в "непопадаемую птичку"!
И каковы будут выводы?
П.С. Это как хреновые стрелки, вместо того, чтобы учиться стрелять, решают заменить свои двустволки на "пулеметы с магазинами на как можно большее количество патронов" - для стрельбы на авось!
 

kef

Зброяр
Під час полювання на дику качку я більше 10 патронів ніколи не беру .,але часом і 6 шт.,вистачає,так як більшість буває ,що один постріл-один трофей.І гатити кілограмами свинцю в небо немає ніякої потреби.І вагу шроту беру для 16 кал.,-25-26 грам.,для 12 кал.,-до 30 грам.,і шріт використовую майже весь сезон полювання №-7,дуже рідко №5 і то вже в кінці сезону.Коли невпевнений,що попаду,або дичина може впасти у таке місце,що її буде неможливо знайти,то лише її політ проводжу стволами рушниці.
 

Mykola STARyy

Снайпер
качку я більше 10 патронів ніколи не беру .,але часом і 6 шт.,вистачає,так як більшість буває ,що один постріл-один трофей
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Круто! А оленя вишневою кісточкою не пробували?
 

Leodr

Снайпер
Я звісно вибачаюсь, але як на качку можна узяти лише 10 патронів, зазвичай напівсотні, це вечорка, раннішня зорька, та якщо декілька днів, навіть п'ятдесят патронів замало. З.пов.
 

Vov-1

Зброяр
Я звісно вибачаюсь, але як на качку можна узяти лише 10 патронів, зазвичай напівсотні, це вечорка, раннішня зорька, та якщо декілька днів, навіть п'ятдесят патронів замало. З.пов.
Стрілять треба вміти;)
Під час полювання на дику качку я більше 10 патронів ніколи не беру .,але часом і 6 шт.,вистачає,так як більшість буває ,що один постріл-один трофей.І гатити кілограмами свинцю в небо немає ніякої потреби.І вагу шроту беру для 16 кал.,-25-26 грам.,для 12 кал.,-до 30 грам.,і шріт використовую майже весь сезон полювання №-7,дуже рідко №5 і то вже в кінці сезону.Коли невпевнений,що попаду,або дичина може впасти у таке місце,що її буде неможливо знайти,то лише її політ проводжу стволами рушниці.
Якось так...
 
  • Like
Reactions: kef

Leodr

Снайпер
Стрелять я как бы научиться, с отцом ходил с 12 лет, неужели вы на охоту, на чтобы то нибыло берете патронов по минимуму, как обычно это патронташ на поясе, а там около 24-26 патронов. Раньше когда живности было по больше брали и по сотни на пару дней. ;)
 

Vov-1

Зброяр
Стрелять я как бы научиться, с отцом ходил с 12 лет, неужели вы на охоту, на чтобы то нибыло берете патронов по минимуму, как обычно это патронташ на поясе, а там около 24-26 патронов. Раньше когда живности было по больше брали и по сотни на пару дней. ;)
То я розумію. Я нажаль стрілять не вмію...Тому беру на качку повний патронташ...На зорьку...:oops::oops::(;)
 

Vov-1

Зброяр
Ну насчет не умею, наверное скромничаете.:)
Не пам' ятаю де читав:oops:Що середньо статичний мисливець витрачає на 1 трофей 6 набоїв.Є звичайно чудові стрільці...Я середньостатичний:(:D
 

Leodr

Снайпер
Вы знаете, на утку как на утку, а по фазану и зайцу практически не мажу, без скромности, но на этих охотах хватает за день до 5 ти патронов, обычно 2 ва трофея. Егерь шутит, что в детстве гівна їв. А я и не отрицаю, козьего путали с арахисом в шоколаде.:eek::):D
 
  • Like
Reactions: kef

Vov-1

Зброяр
Я ряджу 32 грамми:oops:Перепілки майже не має .Вяхір супутній.Київська обл...на одну качку- три мисливці;)
 

Мартыныч

Мисливець
Я звісно вибачаюсь, але як на качку можна узяти лише 10 патронів, зазвичай напівсотні, це вечорка, раннішня зорька, та якщо декілька днів, навіть п'ятдесят патронів замало. З.пов.


А не многовато 50 патронов на 5(10) уток! Дороговато!
 

Leodr

Снайпер
Для латуни не дорого, вообще-то охота сейчас стала не дешевым удовольствием, к сожалению. :(
 

Leodr

Снайпер
Хотя на открытие, в августе можно пару раз и в воздух пальнуть, в связи с праздником. Осталось еще немного.
 
Зверху