Розплідник енейко

Статус
Закрита.

ura83

Слідопит
А на рахунок медаль і всяких дипломів вальєрних полньейший бред .
Знаю таких собаководов які продають щенків від дипломованих собак по 200 $ а ті собакі на реальному полюванні пошуку ніякого по крові повні 000
В мене лайка зсл 11 років коли на полюванні з дипломіруваними /так сказати чемпіонами ) яка ні разу не була на яких лібо змаганнях. Якщо в загонці протягом 5/10 хв нІ чого не находить значіть пусто в загонці .
Пошук до 3х км
А ті дипломовані роботи даже рядом не валялися які незнаю ть куди бігти що робити пробіжать побачать що не у вальєрі і бігають дерева підсцикають .
А потім будете мені говорити да в мого собаки дипломи першого ступіню.
Нехай підранка найдуть після дощу на другий день.
І того в мене така думка про дипломованих собак .
Можливо в когось і є хароші .
Для мене особисто тільки грають роль дипломи по вільному звіру.
На рахунок дипломів по вольєрах то тут так і ні, за 11 років могли б попробувати разок, не так там все гладко. Теребовля не далеко - бував декілька раз на таких випробувань, бачив як люди схожі на Вас кричали "Зараз ми покажемо тим БАЛКОННИМ собакам" А,потім кричали "та то кабан не так смердить і не так ходить і фаза місяця:D не та, а в природі ми би їм показали" і як на зло ті БАЛКОНІ собаки їх взували.

А де того диплому по вільному взяти ???? скільки випробувань було проведено по вільному???

Немає ПРАВИЛЬНОГО полювання з Лайками (на захід. Україні - точно немає!!!)

На КОПИТО Полювання загоном і все - тут лайка не лайка, а СПОЛОХУВАЧ.

По Куниці тут Вова !!! відповів на 100% - тільки до брак.

Ось що маємо - з Лайок зробили нікому не потрібних "наших рідних універсалів - СПОЛОХУВАЧІВ" і цьому чітке підтвердження минулорічні випробування по вільному.
 

romaha

Новачок
До таких "кінологів",як сам звертайся,для чого тобі дипломовані і з медалями,вони ж "не роблять ніхера"...
 
Статус
Закрита.
Зверху