Так це Одеса і це вже приємно чути...Але суть в тому,що про Івана і згадки в цей момент немає.А тут чітко написано про Йенч і що майстри робили 20-40штук в рік.На мою думку- Іван тоді лиш мабудь розпочинав свою кар'єруТо Одеса мама)))
Тоді то була російська імперія.Ось тут вище в цьому посиланні описано гарно про майстра Йенч.На мою думку, або ж даного майстра в росії прозвали Іваном,або ж хотіли як завжди привласнити собі його роботи.Бо в статтях пише що це російський майстер,хоча з Одеси.І так як у них Й це И тому цілком могли називати його (Иван).І мабудь щось пішло не поплану
Десь є. Я знайду.Якщо про майстра ідентичного періоду є дуже гарно описано,то чому немає про іншого?.Бо мабудь думали що збрехати про нього))).
Але ж непогано в нього виходило, судячи по наведеному фото рушниці. Бо дехто навіть з готового міг все запороти і цьому є приклади.Ніхто і не сомнівався, що намагався просто сперти (просто добавляв свої вже фантазії).
Так інформації мало про дану персону Ивана Пруша.Але як бачите з переписки російських (чи то мисливців чи то просто знавців зброї).Вони відгукуються про нього не дуже аж так як про майстра зброї, а навпаки як про (тюнінгіста),тобто ці люди мабудь щось знали,або ж знають про нього мабудь більше ніж нам відомо....Але ж непогано в нього виходило, судячи по наведеному фото рушниці. Бо дехто навіть з готового міг все запороти і цьому є приклади.
Обмаль інформації, щоб об"єктивно оцінити цього зброяра.
Можливо, не вмів готувати, а вмів подавати? Але тюнінг так нічогенький. І рушниця досить цікава, ІМХО.Так інформації мало про дану персону Ивана Пруша.Але як бачите з переписки російських (чи то мисливців чи то просто знавців зброї).Вони відгукуються про нього не дуже аж так як про майстра зброї, а навпаки як про (тюнінгіста),тобто ці люди мабудь щось знали,або ж знають про нього мабудь більше ніж нам відомо....