Рушниця Savage 301 одноствольна переломна. Кал. 12/76

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в ібіс казали що їх привезли всьо 5шт.
і вже нема навіть на вітрині)))
перетелефоновували й мені - Америкос, змінні звуження,
Вже не сильно і хочеться купувать.
купив би для цікавості, та й таки - Гамерика.... у мене є севедж карабін - позитивні враження
 

Homa

Снайпер
Дзвонив в ібіс казали що їх привезли всьо 5шт.
На залишку було 4шт.
Інформацію взнавав 4дні тому.
Відразу нею загорівся...
Але є і свої мінуси в саваж 301
- ствол не хромований
- дульне звуження одне, краще б його зробили постійним
- та ствол сам має вигляд дудки... так як в турецьких ружьях.
Тому таке... Вже не сильно і хочеться купувать. Мабуть иж18 візьму, якщо знайду в хорошому стані.
Всім гарного настрою;)
Американці з хромуванням взагалі не заморочуються, а звуження ніби подібні як з "моссберга".
 

Daniil P.

Мисливець
і вже нема навіть на вітрині)))
перетелефоновували й мені - Америкос, змінні звуження,

купив би для цікавості, та й таки - Гамерика.... у мене є севедж карабін - позитивні враження
Їх же в Китаї роблять, Sun City Machinery Co.? Чи в Амереці?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Homa

Снайпер
та звуження і тут зробити можна в пана Мілкована, ними ж і ствол подовжити до 710 мм, і чок зробити 1,25 мм - ото б гаубиця була
Якщо попит буде то привезуть ще. Головне щоб наступного разу під шумок якесь "ніхао" не притягнули.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А до того часу з'явиться щось цікавіше, маю надію на то.
вони лиш хуйню всяку напівавтоматичну модернізують і возять мало не щотижня, з одностволками геть інша справа.
коли початківця питаєш "чому н/а", то 99% випадків відповідь у розрізі "шоб 5 раз стрельнути!"
скільки пропозицій одностволок було після заборони на ввезення ІЖ-18??? Хатсан з циліндром, Коре, Латек з неясно шо то таке було взагалі
3d3142aa9fd492ae595ccded2561ef0d.jpg
 

Areess

Снайпер
вони лиш хуйню всяку напівавтоматичну модернізують і возять мало не щотижня, з одностволками геть інша справа.
коли початківця питаєш "чому н/а", то 99% випадків відповідь у розрізі "шоб 5 раз стрельнути!"
скільки пропозицій одностволок було після заборони на ввезення ІЖ-18??? Хатсан з циліндром, Коре, Латек з неясно шо то таке було взагалі
Переглянути вкладення 679598
В дійсності так воно і є. Я представляю що було на полюванні якби дозволили автоматичну зброю:eek::eek::D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я не ностальгирую, я этим живу. Как и многие охотники, которые с удовольствием пользуются и ружьями, и припасами, и и.д. изготовленными в СССР. И в отличие от многих других, не забываю, в какой стране я родился, рос, получал бесплатное образование и т.д и т.п. Кстати, я никогда не плевал и не плюю в колодец...
Це дуже добре, що не забуваєте. Це правильно.
Не потрібно забувати.

https://holodomormuseum.org.ua/istoriia-holodomoru/

https://gulag.online/articles/historie-gulagu?locale=ru
 
Зверху