Рюкзак

Fox75

Снайпер
Народ остался чёрный, и пиксели, 210 гр чёрный, пиксели по 200,и есть со шнуром в верху по 150, мож кому на тренировку и тд тп.
 

Вкладення

Fox75

Снайпер
[QUOTE="Fox75, post: 937790, member Остались с шнурками в верху есть к-во не большое, разберайте по 100 гр на отдачу. Дешевле не найдёте. И есть один черный 210.
 

Вкладення

Muk

Слідопит
Резерв на один рюкзак із шнурком - до вияснення розмірів...Викладіть його розміри сюди...
Дякую...
 

Muk

Слідопит
Нажаль, продавець виявився не зовсім порядною людиною...
Я оплатив рюкзак, надіслав йому всі реквізити для відправки - місто, номер відділення, телефон, П.І.Б. ...
Він помилково відправив не туди, коли йому про це сказали - виявляється, це майже я винен, бо чому на новій пошті по мому номеру телефону підтягує інше відділення, в іншому місті? )) Хоча в п\п мною було вказано конкретно - куди і кому відправляти...
Надалі це стало моєю проблемою, і мені прийшлось буквально "витягувати" з нього переадресацію на правильне відділення - доречі, ця послуга на НП платна...Коли я уточнив по оплаті послуги переадресації - мені відписали "Я вам хоть слово сказал чтоб вы платили..."
Сьогодні нарешті забираю на НП рюкзак - і до оплати за доставку включено послугу переадресації)
Молодець Fox75, далеко підете)
Ціна Вашої порядності і Вашого слова - 40 гривень);)
 

Fox75

Снайпер
Нажаль, продавець виявився не зовсім порядною людиною...
Я оплатив рюкзак, надіслав йому всі реквізити для відправки - місто, номер відділення, телефон, П.І.Б. ...
Він помилково відправив не туди, коли йому про це сказали - виявляється, це майже я винен, бо чому на новій пошті по мому номеру телефону підтягує інше відділення, в іншому місті? )) Хоча в п\п мною було вказано конкретно - куди і кому відправляти...
Надалі це стало моєю проблемою, і мені прийшлось буквально "витягувати" з нього переадресацію на правильне відділення - доречі, ця послуга на НП платна...Коли я уточнив по оплаті послуги переадресації - мені відписали "Я вам хоть слово сказал чтоб вы платили..."
Сьогодні нарешті забираю на НП рюкзак - і до оплати за доставку включено послугу переадресації)
Молодець Fox75, далеко підете)
Ціна Вашої порядності і Вашого слова - 40 гривень);)
Я ответил Муку, что переадресацию делал не я,так получилось, я не отказуюсь вернуть 40 гр, скиньте номер карты и все вопрос исчерпан, просто не получается уследить за всем, продаю и на других сайтах, по мимо всего есть дом, семья, работа.Всем не угодишь, для кого то хороший а кому то плохой).
 
Останнє редагування:
Зверху